Rezultate te kerkimit per termin: +Bundestagut +Christian +Schmidt

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.022 / keyword[0] bundestagut / docs[0] 1142 / hits[0] 1755 / keyword[1] christian / docs[1] 2448 / hits[1] 3107 / keyword[2] schmidt / docs[2] 454 / hits[2] 853 /
Kriza politike/ Njeriu i Merkel i përvishet Ramës: Edhe qeveria ka përgjegjësi!
  • 2019-03-15

Kriza politike/ Njeriu i Merkel i përvishet Ramës: Edhe qeveria ka përgjegjësi!

Ndërsa qeveria gjermane kritikon qartë opozitën e Shqipërisë për bojkotin e parlamentit, raportuesi për Shqipërinë në Komisionin e Jashtëm, Christian Schmidt mendon se edhe qeveria ka përgjegjësi për krizën. Ndërsa qeveria gjermane kritikon qartë opozitën e Shqipërisë për bojkot

No Pic available
  • 2017-01-20

Panariti takon homologun gjerman: Ndihmë për laborator rajonal analizash

Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, i cili ndodhet për një vizitë në Gjermani, takoi në Berlin ministrin Federal gjerman të Bujqësisë, Christian Schmidt. Në fokus të bisedimeve mes dy ministrave ishin marrëdhëniet e mira të dy instit

No Pic available
  • 2016-01-16

Ndihma gjermane, takime në Berlin

Panariti Një delegacion me specialistë gjermanë do të vijë në Shqipëri për bashkëpunimin në sektorin e bujqësisë. Kjo u bë e ditur në takimin e ministrit të Bujqësisë, Edmond Panariti, me Christian Schmidt, ministri gjerman i Ushqimit dhe i Bujqësisë. Panariti gjendet i ftuar në