Rezultate te kerkimit per termin: +Burimet

Meta: total 1000 / total_found 38802 / time 0.016 / keyword[0] burimet / docs[0] 38802 / hits[0] 50141 /
Ushqimet e mira për seks që përmirësojnë fuqinë mashkullore
  • 2019-04-11

Ushqimet e mira për seks që përmirësojnë fuqinë mashkullore

Ushqimi i duhur na ndihmon për të qëndruar në formë dhe për të jetuar më gjatë, por gjithashtu kontribuon në përmirësimin e ndjeshëm të jetës seksuale të një burri dhe pjellorisë. Shmangia e pirjes së duhanit, kufizimi i alkoolit dhe përpjekja për të mbajtur stresin është e r

Ekskluzive/ Gazetarja Mira Kazhani përplas me makinë një këmbësor
  • 2019-04-07

Ekskluzive/ Gazetarja Mira Kazhani përplas me makinë një këmbësor

Gazetarja e njohur Mira Kazhani është përfshirë në një aksident këtë të diel. Burime për Gazetën Shqip raportojnë se gazetarja Kazhani ka përplasur një këmbësor në autostradën Tiranë-Durrës. Raportohet se aksident ka ndodhur pak minuta më parë dhe personi i aksidentuar është

Fyerjet e Murrizit, përgjigjet Bylykbashi: Deputet sere, i çelur në inkubator!
  • 2019-04-06

Fyerjet e Murrizit, përgjigjet Bylykbashi: Deputet sere, i çelur në inkubator!

Një përplasje e ashpër në distancë ka nisur midis ish-deputeti të Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashit dhe kolegut të tij Myslim Murrizi që zgjodhi të mos e djegë mandatin e deputetit dhe nga Parlamenti kërkon kod të ri zgjedhor. Është pikërisht reforma zgjedhore molla e sherrit, me

No Pic available
  • 2019-04-04

Si ra ARMO në duart e Vladimir Putin? Ish-agjenti i FBI: Rusia po synon edhe

Veç medias dhe rrjeteve sociale, një tjetër mënyrë që Rusia por dhe vende të tjera përdorin për të ndikuar e për të rritur influencën e tyre janë investimet. Sipas një studimi të Fondacionit Jamestoun, mjetet që Rusia përdor përfshijnë kapjen e sektorëve të rëndësishëm të e

BE ndalon plastikën: Ja cilat janë produktet dhe materialet alternative
  • 2019-04-04

BE ndalon plastikën: Ja cilat janë produktet dhe materialet alternative

Direktiva e miratuar kohët e fundit nga Parlamenti Europian ndalon takëmet, pjatat, gotat, pipëzat nga viti 2021. Sendet që mund të zëvendësohen nga të tjerët që janë të biodegradueshme dhe më të qëndrueshme për mjedisin. Plastika e përdorshme për ndalim Prej vitit 2021 disa produ

Aventura e Galeazzo Cianos, për ti marrë pavarësinë Shqipërisë
  • 2019-04-01

Aventura e Galeazzo Cianos, për ti marrë pavarësinë Shqipërisë

Ciano mbërrin në Shqipëri për të marrë pjesë në ceremoninë e martesës së Mbretit Zog i I me Geraldinën 80 vjet më parë, qytetari i nderit të Tiranës Bajram Peçi Ashtu si shefi e vjehrri i tij, Musolini, edhe Galeazzo Ciano e filloi si gazetar karrierën e po si ai, i braktisi shpejt

Socialistët kyçin burgjet para zgjedhjeve, mund të
  • 2019-04-01

Socialistët kyçin burgjet para zgjedhjeve, mund të

Lirimi i disa të burgosurve parashikuar në amnistinë e Ministrisë së Drejtësisë, nuk do të ndodhë përpara zgjedhjeve. Pavarësisht kërkesës së Etilda Gjonajt për ta risjellë në Kuvend amnistinë, socialistët kanë diskutuar për këtë çështje, dhe burimet i thanë Report TV se