Rezultate te kerkimit per termin: +Burimeve +Natyrore

Total: 2158
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.547Z

Meta ne Konferencen Ekonomike te Burimeve Natyrore ne Berlin

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ndodhet në Berlin, ku merr pjesë si i ftuar i veçantë në Konferencën Ekonomike të Burimeve Natyrore të organizuar në Bundestag, Parlamentin Gjerman. Konferenca u fokusua në sigurin&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.376Z

Shfrytëzimi i burimeve natyrore, kërkohet rishikimi i ligjit për hidrokarburet

"Ndikimi mjedisor i zhvillimit të burimeve natyrore dhe politikat e BE-së për zhvillimi e qëndrueshëm", ishin në qendër të diskutimit në tryezën e organizuar nga Lëvizja Evropiane në Shqipëri (EMA), në partneritet me Slovak Foreign Policy Association, me mbështetjen e Ministrisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.542Z

Meta në Bundestagun gjerman, merr pjesë në konferencën Ekonomike të Burimeve Natyrore

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ndodhet për një vititë në Gjermani. Vizita e zotit Meta vjen në kuadrin e pjesmarrjes në Konferencën Ekonomike të Burimeve Natyrore në Bundestag, në cilësinë e të ftuarit nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.544Z

Berlin, Meta merr pjesë në Konferencën Ekonomike të Burimeve Natyrore

TIRANË - Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ndodhet në Berlin, ku merr pjesë si i ftuar i veçantë në Konferencën Ekonomike të Burimeve Natyrore, të organizuar në Bundestag, Parlamentin Gjerman. Konferenca u fokusua n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.727Z

Elbasan: Banka Botërore, 15 milionë lekë për projektin "Zhvillimi i burimeve natyrore"

Autori i Lajmit: red.Një fond prej 15 milionë lekësh është akorduar nga Banka Botërore për 15 shoqata të pyjeve në komunat e rrethit të Elbasanit në kuadër të projektit të "Zhvillimit të burimeve natyrore". Drejtori Rajonal i Pyjeve dhe Kullotave, Haxhi Murati, tha dje se "ky fond do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.104Z

Banka botërore, 15 milionë lekë për projektin "zhvillimi i burimeve natyrore"

Autori i Lajmit: red.Shtimi i pyjeve komunalë me bimësi të re dhe kafshë të egra nga shoqatat e pyjeve në rrethin e Elbasanit, po mbështetet nga projekt "Zhvillimi i burimeve natyrore", financuar me 15 milionë lekë nga Banka Botërore. Përfitues të fondit të Bankës Botërore janë 15 sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.322Z

Drejtoria e LSI/ Rama: Këngëtarë të dështuar punonin te Agjensia Kombëtare e Burimeve Natyrore

Në fjalën përpara Asamblesë Kombëtare të PS-së, kryeministri Edi Rama ka folur gjatë edhe për reformën në administratën publike. Ai tha se do të ketë një shkundje të zyrave të shtetit nga parazitët dhe njerëzit që janë në pozicione të papërshtatshme me formimin e tyre. Për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama