Rezultate te kerkimit per termin: +Burracaket

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] burracaket / docs[0] 4 / hits[0] 5 /
Reagon nga spitali gazetari Elvi Fundo/Beteja sapo ka filluar, do iu vras me penë!
  • 2017-03-11

Reagon nga spitali gazetari Elvi Fundo/Beteja sapo ka filluar, do iu vras me penë!

Gazetari Elvi Fundo ka folur me tone të ashpra nga ambjentet e Spitalit Ushtarak në të cilën ndodhet. Ai iu drejtohet atyre që e sulmuan, duke i quajtur burracakë dhe duke i paralajmëruar se beteja sapo ka nisur. Gazetari Fundo iu shpall luftë atyre që e dhunuan në mes të rrugës, dh

No Pic available
  • 2013-06-04

Femrat nuk i duan burracaket

pp p styletext-align justifyFemrat nuk duan qe prane vetes te kene burracake Definicioni i burracakut ka qene mashkulli qe di te beje cdo gje qe deshiron femra e kjo gje per femrat nuk u eshte terheqese mbase vetem ne fillim te lidhjes Femrat duan meshkuj te cilet dine ti bien tavolines me grusht k

Murinjo ben show-n e radhes Sulmohem nga burracake
  • 2011-03-03

Murinjo ben show-n e radhes Sulmohem nga burracake

Tekniku i Realit nje dite para ndeshjes me Malagen sulmoi Federaten Spanjolle te Futbollit per kalendarin si dhe nuk ngurroi qe te polemizonte me Pelegrinin Per spanjollet qe dashurojne futbollin dhe spektaklin dita e djeshme ishte nje dite mjaft e vecante. Protagoniste te ketij

No Pic available
  • 2009-06-26

Sherr ne KQZ, PS braktis mbledhjen

Rozeta Rapushi Tre dite para zhvillimit te zgjedhjeve parlamentare, anetaret e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve debatuan ashper ne mbledhjen e djeshme, duke degjeneruar ne fyerje e bllokim te punes. Sherri i zhvilluar mes kryetarit te Komisionit, Arben Ristani dhe nenkryetares Deshira Subashi, nisi