Rezultate te kerkimit per termin: +Burrelit

Meta: total 1000 / total_found 3142 / time 0.001 / keyword[0] burrelit / docs[0] 3142 / hits[0] 5412 /
No Pic available
  • 2017-06-14

Basha: Heqim taksën e naftës, ulim taksat, krijojmë vende pune

Me të ardhur në pushtet Partia Demokratike, Lulzim Basha, premton heqjen e taksës së naftës, 240 lekë për litër, çka pritet të ndikojë në uljen e çmimit. Gjatë takimeve më banorë të Klosit, Basha u njoh edhe me problematikat e tyre. Basha: Çmimin e naftës do ta ulim, do të heqim

No Pic available
  • 2017-06-11

Basha: Paratë e shtetit nuk do hidhen për palma

Programin ekonomik të Partisë Demokratike lideri i kësaj partie e ka prezantuar për elektoratin e Burrelit. Në takim me tregtarë dhe biznesin e vogël, Basha dëgjoi ankesat e tyre ndërsa bëri të ditura planin për ulje taksash. Basha: Ulje të taksave, subvencione për fermerët, sepse kë

Telefonata kërcënuese e Ilir Beqjes
  • 2017-06-06

Telefonata kërcënuese e Ilir Beqjes

Një akuzë e rëndë artikulohet nga këshilltari pranë grupit Parlamentar të LSI, Dritan Kaba. Kaba thotë se tri ditë më parë i ka telefonuar ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja dhe e ka kërcënuar. Ke ndonjë gjë personale me mua, se unë personalisht këtej e tutje do ti zgjidh gj

Mjeku qëndron në Tiranë, por paguhet për punë në Burrel
  • 2017-06-03

Mjeku qëndron në Tiranë, por paguhet për punë në Burrel

Drejtori i Qendrës Shëndetësore në Baz të Burrelit, Shpend Shahini firmos borderotë nga kryeqyteti. Në qendrën që drejton me letra, farmacia private vjedh energjinë elektrike. Emisioni Fiks Fare ka denoncuar në puntatën e kësaj të premteje abuzimet që bëhe në këtë qendër shëndet

No Pic available
  • 2017-05-27

Burrel, grabitet Zyra e Gjëndjes Civile

Zyra e Gjëndjes Civile në qytetin e Burrelit është grabitur dhe dëmtuar. Gjatë orëve të natës persona të paidentifikuar kanë grabitur paratë në arkën e zyrës së gjendjes civile. Ata kanë hyrë nga dritaret e zyrës që ndodhet ngjitur me bashkinë. Grupi hetimor nis hetimet për zba

No Pic available
  • 2017-05-27

Burrel, vidhet dhe dhunohet  Zyra e Gjendjes Civile

Zyra e Gjendjes Civile në qytetin e Burrelit është vjedhur dhe dëmtuar. Gjatë orëve të natës persona të paidentifikuar kanë marrë paratë në arkën e zyrës së gjendjes civile. Ata kanë hyrë nga dritaret e zyrës që ndodhet ngjitur me bashkinë. Grupi hetimor nis hetimet për zbardhj

Ish-punonjësi i Shtëpisë me gjethe: Nuk kërkoj falje, bëmë detyrën!
  • 2017-05-25

Ish-punonjësi i Shtëpisë me gjethe: Nuk kërkoj falje, bëmë detyrën!

Fatmira NIKOLLI Nesti Vako ka punuar për 37 vite pranë Shtëpisë me gjethe, godina prej nga ku përgjoheshin shqiptarët në diktaturën komuniste. Tanimë si Muze Kombëtar i Përgjimeve, me dokumente, video, objekte, harta, ilustrime, rrëfime e incizime, ish-godina simbol e një sistemi që