Rezultate te kerkimit per termin: +Burrniku

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] burrniku / docs[0] 4 / hits[0] 5 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Do të ndalet rryma në shumë territore të Kosovës
  • 2015-10-06

Do të ndalet rryma në shumë territore të Kosovës

Zyra e Korporatës Energjetike të Kosovës njofton për ndërprerje të furnizimit me energji elektrike në disa rajone të ndryshme në Kosovë. KEDS njofton se në ditët në vazhdim rryma do të ndalet në shumë zona të Kosov

Katër aktivistë japin dorëheqje nga pozitat e tyre në Vetëvendosje
  • 2014-09-12

Katër aktivistë japin dorëheqje nga pozitat e tyre në Vetëvendosje

I pari i "Vetëvendosjes" në Kaçanik, Basri Kodra, dhe 3 aktivistë të tjerë, të enjten kanë dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat në subjektin e tyre politik në shenjë pakënaqësie pas vendimit të Kry

No Pic available
  • 2011-04-05

“Feniks” vazhdon t'i përkrah njerëzit me skamje

Nga Express më 05 prill 2011 në ora 18:15 Familja e Nuhi Qelit nga Burrniku i Ferizajt, e cila prej pas luftës ka jetuar në një bodrum në fshatin Greme, pritet që shumë shpejtë të bëhet me kulm mbi kokë dhe kjo falë donatorëve dhe Shoqatës Humanitare Bamirëse “Feniks” ng