Rezultate te kerkimit per termin: +Bushin

Total: 695
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.737Z

Interesimi për Bushin

• Trajneri i Kombëtares shqiptare Ari Han është interesuar për Alban Bushin gjatë ditës së djeshme.Ai i ka telefonuar klubit të Apollon Kallamariasë dhe ka kërkuar që të takohet me sulmuesin shqiptar, madje ta shohë atë edhe në seancën stërvitore, por futbollisti ndodhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.596Z

Njihuni me Xhorxh Bushin nga Laçi

Nga Ahmet Zani Do kishte qenë vërtet fantastike sikur këtu e 9 vjet më parë, në Fushë Krujë të takoheshin dy Xhorxh Bushër, ai nga Teksasi në krye të Shtëpisë së Bardhë, me atë nga katundi Shullaz aty afër. Por ja që nuk ndodhi dhe ky është pengu i 24-vjeçarit që gëzon nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.385Z

Obama falenderon Bushin per mikepritjen

Presidenti i zgjedhur Barak Obama ka lene Shtepine e Bardhe pe tu kthyer ne Cikago. Takimi me Bushin, i pari pas zgjedhjeve te 4 nentorit, zgjati rreth 2 ore. Dy lideret kane zhvilluar nje bisede private, pa prezencen e asnje bashkepunetori. “Falenderoj George Bush dhe zonjen e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.931Z

PS në Fushë Krujë, Rama prezanton Doklen e Bushin

Në ditën e parë të çeljes zyrtarisht të fushatës elektorale, Partia Socialiste ka udhëtuar drejt Fushë Krujës ku dhe ka prezantuar kandidatët për deputetë të këtij rrethi dhe Krujës po ashtu, Namik Doklen dhe Artur Bushin. Kreu i PS, Edi Rama, i entuziazmuar nga pritja e mbështetës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.400Z

Demokratët e Krujës, protesta kundër kandidatit të zgjedhur nga PD: Është kushëri me Artur Bushin

Partia Demokratike zyrtarizoi një ditë më parë Hamdi Pashën si kandidat për Krujën. Por, qindra demokratë janë mbledhur mbrëmjen e djeshme dhe mëngjesin e sotëm, për të protestuar kundër kandidatit të PD-së. Ata thonë se Pasha është kushëri me kandidatin e PS-së, Artur Bushi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.377Z

Irak,gazetari qëllon Bushin me këpucë

Një gazetar irakian ka hedhur të dyja këpucët në drejtim të presidentit të Shteteve të Bashkuara Xhorxh Bush gjatë konferencës së tij për media me kryeministrin e Irakut Nuri Al Maliki. Gazetari irakian, reporter i një stacioni televiziv, e quajti Bushin "qen" dhe hodhi të dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.511Z

Gjykata le ne burg Astrit Bushin

LAÇ- Gjykata e Kurbinit vendosi dje masen e sigurise burg pa afat per Astrit Bushin. 32-vjeçari akuzohet per vepren penale te “armembajtjes pa leje dhe prodhimit te municioneve luftarake”. Masa e arrestit ndaj tij eshte marre nen masa te rrepta sigurie,  me kater furgone te pol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama