Rezultate te kerkimit per termin: +Buxhuku

Meta: total 740 / total_found 740 / time 0.000 / keyword[0] buxhuku / docs[0] 740 / hits[0] 1474 /
No Pic available
  • 2017-04-16

EMRAT/ Blushi: Ja 190 kandidatët për deputetë të LIBRA-s për zgjedhjet e 18 qershorit

Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka zbardhur emrat e 190 kandidateve që do të përfshihen në listat shumë emërore për zgjedhjet e 18 qershorit, ndërsa shprehet se pret të tjera deri në datë 20 Prill. Vetë Ben Blushi do të kandidojë në Tiranë. NJOFTIMI Sot Bërthama LIBRA mori në shqyrt

No Pic available
  • 2016-12-11

Aksion blic në lokalet e ish-Bllokut, 11 në pranga për kokainë

Plot 11 persona janë arrestuar nga policia e Tiranës në kuadër të një operacioni të koduar Chaos Party “, pas kontrolleve të ushtruara në lokale të ndryshme në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. Gjatë aksionit, një person tjetër është proceduar në gjendje të lirë, ndërsa 2

Operacion në lokalet e natës në Tiranë, 11 persona në pranga për shpërndarje kokaine
  • 2016-12-11

Operacion në lokalet e natës në Tiranë, 11 persona në pranga për shpërndarje kokaine

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin e koduar Chaos Party”, në kuadër të të cilit janë arrestuar në flagrancë 11 persona, është proceduar një shtetas në gjendje të lirë dhe janë shoqëruar për verifikim 29 persona për shpërndarje dhe përdorim të lëndëve narkotike n

No Pic available
  • 2016-12-11

EMRAT/ Chaos Party, prangosen 11 vetë në lokalet e drogës në ish-Bllok

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin Chaos Party duke arrestuar në flagrancë 11 persona. Operacioni për goditjen e shpërndarjes dhe përdorimit të lëndëve narkotike në lokalet e natës vuri në pranga 11 persona, mes të cilëve menaxherë dhe kamarierë të lokalit. Ne këto lokale

Chaos Party, prangosen 11 vetë në lokalin e festave dhe drogës në Bllok
  • 2016-12-11

Chaos Party, prangosen 11 vetë në lokalin e festave dhe drogës në Bllok

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin Chaos Party duke arrestuar në flagrancë 11 persona. Operacioni për goditjen e shpërndarjes dhe përdorimit të lëndëve narkotike në lokalet e natës vuri në pranga 11 persona, mes të cilëve menaxherë dhe kamarierë të lokalit. Sipas burime

Klima e ftohtë e biznesit
  • 2016-10-09

Klima e ftohtë e biznesit

Jo çdokush që dëgjon lajme dhe lexon shkrime ekonomike në media mund të kuptojë fjalinë që investitorët e huaj prej 25 vitesh e përsëritin për Shqipërinë: ndërtoni një klimë të mirë biznesi! Ndonjëherë më shumë joshëse për tu dëgjuar është rritja ekonomike, përmirësi

No Pic available
  • 2016-08-06

Ekonomia shqiptare në vështirësi

Nga Ilirjan Agolli/ VOA Ekonomia shqiptare vazhdon të përjetojë një nga vitet më të vështira të ecurisë së saj, ndërsa treguesit kryesorë janë në rënie dhe madje parashikohen me ulje nga vetë qeveria në rishikimin e buxhetit. Vëzhguesit e ekonomisë pohojnë se të ardhurat dhe shp