Rezultate te kerkimit per termin: +Bylis +Energji

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] bylis / docs[0] 2905 / hits[0] 5605 / keyword[1] energji / docs[1] 24262 / hits[1] 37047 /
ARMO arkëton miliarda, kush i mban peng pagat e naftëtarëve?!
  • 2019-04-08

ARMO arkëton miliarda, kush i mban peng pagat e naftëtarëve?!

Problemet për naftëtarët e kompanisë ARMO duket se nuk mbarojnë kurrë. Prej disa muajsh, puna në uzinën e Ballshit dhe në rafinerinë e Fierit vijon e pandërprerë dhe protestat e naftëtarëve duket se janë lënë pas, por, problemet e vjetra kanë mbetur ende pa zgjidhje. Rreth 1 mijë

Kupa e Shqipërisë, shpërthen Partizani, zhgënjen Flamurtari
  • 2016-09-28

Kupa e Shqipërisë, shpërthen Partizani, zhgënjen Flamurtari

U zhvilluan ndeshjet e vajtjes të raundit të parë të Kupës së Shqipërisë për edicionin 2016-2017, ku përgjithësisht skuadrat e Superiores edhe pse me formacionet e dyta dominuan ndaj kundërshtarëve më inferiore. Kështu në Grupin A, Tirana dhe Skënderbeu u mjaftuan me një barazim 1-

Java 11-të- Kukësi-Skënderbeu superndeshja e javës
  • 2015-11-18

Java 11-të- Kukësi-Skënderbeu superndeshja e javës

-Sot, tri ndeshjet e para-TIRANË, 18 Nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/-.Superliga Shqiptare e Futbollit do të luaj këtë mes javë ndeshjet e javës së 11-të të saj, ose të dytën e fazës së dytë.Partizani vjen në këtë të mërkurë se kryesuese e kampionatit me tri pikë superioritet nga Skë

Teuta pasuron kolonën e humbjeve, Laçi shpreson
  • 2013-04-08

Teuta pasuron kolonën e humbjeve, Laçi shpreson

Durrsakët, të painteresuar për kupën, kanë pësuar humbjen e pestë në grup, ndërsa kurbinasit besojnë se mund të kualifikohen për në gjysmëfinale, por gjithçka vendoset në ndeshjet e fundit Nga Hysen Varoshi Teuta Laçi    1-2 Shënues: Mancaku 45 / Vucaj 27, Milenkoviç 40  

do gje ne jete buron nga dashuria
  • 2011-12-22

do gje ne jete buron nga dashuria

Prinderit deshironin qe une te behesha doktor por me pas e kuptuan e kane bere te pamunduren qe une te mos i lija studimet pergjysme. Duke qene te varfer per kete nena ime mblidhte letra libra e gazeta neper rruge lule e bime mjekesore per ti shitur qe te mund te perballoja jetesen gjate viteve te

No Pic available
  • 2011-12-03

Luftar Paja mbush 70 vjec, rrefen pengjet e jetes se tij Izaura Ndoj

I thinjur, por me nje gjalleri dhe entuziazem, per kete 70-vjetor, na pret i artisti i madh, Luftar Paja. E teksa bisedojme me te, ai nis te na tregoj emocionet qe e pershkruajne ne kete dite dhe kete pervjetor kaq te rendesishem, jo vetem per ate, por edhe per femijet dhe bashkeshorten Qamile dhe n

No Pic available
  • 2011-01-23

Kastrioti dominon lojen Flamurtari merr tri piket

Skuadra kryesuese e kampionatit mysafire ne stadiumin e Krujes ka arritur te dale duarplot fale golave te Daniel Xhafajt dhe Nijas Lenes. Ndersa per vendasit barazoi perkohesisht mbrojtesi Xhafa. Pas nje pjese te pare te ekuilibruar dhe me disa raste per shenim nga vendasit ne fillim te fraksionit t