Rezultate te kerkimit per termin: +Bylis +Lushnja +Korabi +Bexhet +Hysa

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] bylis / docs[0] 2905 / hits[0] 5605 / keyword[1] lushnja / docs[1] 4342 / hits[1] 7249 / keyword[2] korabi / docs[2] 365 / hits[2] 728 / keyword[3] bexhet / docs[3] 746 / hits[3] 1032 / keyword[4] hysa / docs[4] 2807 / hits[4] 5078 /
Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën
  • 2019-02-20

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit u mblodh sot për të analizuar sjelljet josportive të evidentuara gjatë ndeshjeve të fundjavës, në Kategorinë Superiore dhe në ligat e ulëta. Sjellja e tifozëve të Tiranës, Teutës dhe Kukësit, ka qenë në fokusin e Komi