Rezultate te kerkimit per termin: +Bylisin

Total: 986
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.249Z

Erind Koreshi firmos me Bylisin

Mesfushori Erind Koreshi firmosi një kontratë trevjeçare me Bylisin. 23-vjeçari sezonin e kaluar ishte pjesë e Lushnjës. Me Bylisin e presidentit Besnik Kapllanaj dhe trajnerit Ilir Spahiu pak ditë më parë firmosën edhe mbrojtësi Emiljano Cela dhe mesfushori Klodian Salillari. Bylisi ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.444Z

Befasuese, Besa përmbys Bylisin

Besa realizoi një përmbysje epike në vetëm 20 minuta lojë teksa përmbysi deficitin 2-0 në fitoren 2-3 kundër Bylisit në "Adush Muca". Sinjali i parë ishte i Besës, kur Alikaj gjuajti në minutën e 2-të nga 25 metra, por nigeriani Egbo reagoi mjaft mirë. Vetëm gjashtë minuta më p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.596Z

Fjodor Xhafa nënshkruan për Bylisin

Sulmuesi vlonjat, Fjodor Xhafa, firmosi Bylisin. Ish-lojtari i Dinamos, Tiranës dhe Elbasanit, nëshkroi një kontratë dyvjeçare me presidentin e ballshiotëve, Besnik Kapllanaj. Aktualisht nën urdhrat e Ilir Spahiut po stërvitet edhe ish-portieri i Gramozit, Irakli Toçi. Burimi: Albania-spor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.400Z

Maringlen Shoshi firmos për Bylisin

Mbojtësi Maringlen Shoshi firmosi një kontratë 3-vjeçare me Bylisin. 23-vjeçari sezonin e kaluar luajti me Apoloninë, tashmë në Kategorinë e Parë. Bylisi në javën e parë humbi 3-2 me Vllazninë, ndërsa në javën e dytë pret Elbasanin. Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.844Z

Hasan Lika nuk sheh sfide me Bylisin

E kane cilesuar qesharak krahasimin qe i eshte bere Partizanit, pas humbjes ne Vlore, drejtues te ekipit te klubit te kuq, ne prag te ndeshjes se javes, me Bylisin. Ne fakt Partizani ka 4 pike, po aq sa Bylisi dhe te dy ekipet mbyllin tabelen e klasifikimit. Pavaresisht treguesve, trajneri Hasan Lik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.936Z

Disiplina perjashton Bylisin Kapllanaj non grata

Komisioni i disiplines prane Federates Shqiptare te Futbollit perjashtoi Bylisin e Ballshit nga superliga duke e zbritur nje kategori me poshte ndersa presidenti i tij Besnik Kapllanaj u perjashtua pergjithmone nga aktivitetet futbollistike Vendimi ekstrem dhe i pari ne historine e kategorise se par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.148Z

Superliga Flamurtari mposht Bylisin

Është zhvilluar edhe ndeshja e fundit e prapambetur e javës së 14-të të Superligës mes Flamurtarit dhe Bylisit. Skuadra vlonjate ka fituar bindshëm 3-0 përballë ballshiotëve me një tregolësh të Migen Memellit. Ka qen&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama