Rezultate te kerkimit per termin: +Byros

Total: 565
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.072Z

Pacolli zgjidhet kryetar i Këshillit Administrativ të Byrosë Kosovare të Sigurimeve

Rrahim Pacolli është zgjedhur sot kryetar i Këshillit Administrativ të Byrosë Kosovare të Sigurimeve-BKS. Këtë e ka konfirmuar vetë Pacolli përmes një postimi në Facebook, ku ka shkruar se do të përpiqet të jap maksimumin. Ad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.254Z

Vëllai i kryeministrit, drejtor i Byrosë së Sigurimeve

Gani Thaçi, vëllai i Kryeministrit të Kosovës Hashim Thaçi nga pozita e zëvendësdrejtorit të Shoqatës së Kompanive të Sigurimeve është emruar Drejtor Ekzekutiv i Byrosë Kosovare të Sigurimit (BKS). Rrahim Pacolli, vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.556Z

Tritan Shehu: Vendimi i Byrosë ndaj Berishës, një absurditet

TIRANË-Absurditet dhe provokativ e ka cilësuar deputeti i PD-së Tritan Shehu vendimin e Byrosë së Kuvendit ndaj ish kryeministrit Berisha. Sipas Shehut vendime të tilla thellojnë problemet e Kuvendit ndaj duhet më shumë kujdes, mirëkuptim e bashk&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.718Z

 Funksionimi i Byrosë, informacionido jetë i pamanipulueshëm

TIRANE- Byroja Kombëtare e Hetimit do të jetë një drejtori qëndrore pranë kryeministrit që do të funksionojë për koordinimin e të gjitha shërbimeve, përmes një zyrë koordinative. Deri më tani shërbimet veprojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.266Z

Shqipëria pjesë e Byrosë sëNagojës për Evropën Juglindore

Shqipëria bëhet anëtare e Byrosë për Protokollin e Nagojës si përfaqësuese e rajonit të Evropës Juglindore së bashku më Bjellorusinë. Ministri i Mjedisit Lefter Koka ka marrë pjesë në Konferencën e 12-të të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.788Z

Si do të funksionojë Byroja eHetimit dhe si do bëhen rekrutimet

TIRANE- Për herë të parë Shqipëria do të ketë një strukturë të specializuar që do të hetojnë dhe luftojë fenomenin e korrupsionit dhe veprimtarisë kriminale që lidhet me këtë, Byronë Kombëtare t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.355Z

PD: Rama-Meta, lanë duartsot me një vendim të turpshëm

TIRANE- Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Byrosë Parlamentare, duke e cilësuar “një vendim të turpshëm”. Sipas PD, ky vendim i Byrosë së Kuvendit është një tjetër fakt në vijimësi se Parlamenti ësht&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama