Rezultate te kerkimit per termin: +Byrote

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.064Z

Nje PS per te gjithe

Edi Rama u kerkoi te gjithe drejtuesve vendore te PS-se ne rrethe, qe te jene me afer njerezve. Gjate nje seminari te mbajtur ne Golem, kryesocialisti vuri theksin tek ristrukturimi i organizatave, proces qe do te filloje qe ne muajin shkurt. "Njera nga gjerat qe beme, hoqem byrote. Byrote e rrethev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.717Z

Valentina Leskaj zgjidhet anetare e byrose se grupit socialit ne KE

Transmetuar me 27012014 - 1207 Deputetja e Partise Socialiste Valentina Leskaj PUBLICITET br br Bruksel 27 janar 2014 NOAal- Ne Asamblene Parlamentare te Keshillit te Evropes mbahen zgjedhjet per Presidentin e Asamblese Parlamentare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.719Z

Valentina Leskaj zgjidhet anetare e byrose se grupit socialist ne KE

Transmetuar me 27012014 - 1207 Deputetja e Partise Socialiste Valentina Leskaj PUBLICITET br br Bruksel 27 janar 2014 NOAal- Ne Asamblene Parlamentare te Keshillit te Evropes mbahen zgjedhjet per Presidentin e Asamblese Parlamentare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.269Z

Sigurimet ela Problem vendimet e gjykatave

e Premte 17 Tetor 20141304 pm p classwp-caption-text Dritan elaj kreu i Byrose Shqiptare te SigurimevebrbrTregu i sigurimeve eshte ne nje sfide te vazhdueshme dhe kjo lidhet direkt me kushtet ne te cilat operohet brKjo dhe masat qe jane marre nga byrote e sigurimeve per zgjidhje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama