Rezultate te kerkimit per termin: +Cakaj

Meta: total 81 / total_found 81 / time 0.000 / keyword[0] cakaj / docs[0] 81 / hits[0] 118 /
Vdekja e nënës shtatzënë, Beqaj: Mos e hidhni barrën mbi mjekët
  • 2016-09-17

Vdekja e nënës shtatzënë, Beqaj: Mos e hidhni barrën mbi mjekët

Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj i ka dalë në mbrojtje personelit mjekësor të maternitetit Koço Gliozheni, ku një ditë më parë një nënë 35-vjeçare në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe foshnja e saj humbën jetë për shkak të disa komplikacioneve. “Një ngjarje tragjik

Nga Bledi Mane: Atdheu im i ndyrë!
  • 2016-09-16

Nga Bledi Mane: Atdheu im i ndyrë!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane 1./Ditari javor Te henen isha ne Fier. Takova miqte e mi Ilmi Hoxha dhe gruan e tij Selvie Yzeiri. Pime nje kafe, pastaj shkova ne shtepine e tyre dhe perdhunuam se bashku vajzen 12 vjeçare te Selvies. Kjo e fundit na shikonte

Prokurorja që ka në dorë përgjimet mbrohet nga grushtat tek Hotel Tirana dhe lidhja me listën e zezë të Saimir Tahirit
  • 2016-06-10

Prokurorja që ka në dorë përgjimet mbrohet nga grushtat tek Hotel Tirana dhe lidhja me listën e zezë të Saimir Tahirit

Pezullimi i drejtorit të Policisë së Shtetit, Haki Çako, më shumë se sa një betejë ligjore, duket se është një luftë e nëndheshme, ku përfshihet politika dhe interesa personale të gjyqtarëve e prokurorëve të përfshirë në këtë çështje. Një prej këtyre është edhe prokur

Realizohet me sukses spektakli Prince&Princess Kosovo&Albania 2016
  • 2016-05-23

Realizohet me sukses spektakli Prince&Princess Kosovo&Albania 2016

Spektakli i bukurisë dhe talenteve për fëmijë dhe të rinj "Prince & Princess Kosovo & Albania 2016" është organizuar me sukses në ambientet e "Kristal CLUB" në Prizren, nga Edona Qose, producente dhe drejtoreshë nacionale e "Kosovo & Albania", e cila për disa javë me radhë

Dyshimet: Ja pse u ekzekutua Xhevahir Brashi
  • 2016-02-12

Dyshimet: Ja pse u ekzekutua Xhevahir Brashi

Policia e Durrësit ngre disa pista dyshimi rreth vrasjes së 42-vjeçarit Xhevahir Brashi, ku më kryesorja lidhet për ndonjë konflikt disa vite më parë, me bashkatdhetarët e tij në Londër. Mbi automjetin ku udhëtonte viktima me origjinë nga Hasi dhe banim në Durrës, u shkrehën 13 plum

Vrasja ne Durres hetime lidhur me dy identitetet e viktimes VIDEO
  • 2016-02-12

Vrasja ne Durres hetime lidhur me dy identitetet e viktimes VIDEO

Agim Cakaj i njohur ndryshe si Xhevahir Brashi Dy identitetet qe mbante personi i ekzekutuar mbremjen e kesaj te merkure ne hyrje te baneses se tij ne Durres jane vene ne qender te hetimeve te policise se Durrestbr br 42- vjecari Agim Cakaj i njohur ndryshe edhe si Xhevahir Bra

42 vjeçari Xhevahir Brasha u ekzekutua me 13 plumba në automjetin e tij
  • 2016-02-11

42 vjeçari Xhevahir Brasha u ekzekutua me 13 plumba në automjetin e tij

Plot 13 herë është qëlluar, Xhevahir Brasha i cili një ditë më parë u ekzekutua në afërsi të banesës së tij në Fllakë të Durrësit. Policia e Durrësit ka dhënë detaje dhe ka sqaruar se 42 vjeçari u vra me automatik në makinën e tij me targa AA 295 LA. Në vendin e ngjarjes poli