Rezultate te kerkimit per termin: +Calabkova

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.572Z

Reagon shteti çek: S’ është grabitje, ngjarja e turistëve çekë rast i izoluar

Ministria e Jashtme e Çekisë është shprehur në lidhej me vrasjen e dy turistëve çekë, duke thënë se policia shqiptare po e heton. Viktimat janë nga qyteti Bohemia. "Çështja po hetohet si krim dhe se me shumë mundësi ata janë vrarë. Viktimat u gjetën mbrëmjen e kaluar në makinën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.578Z

Ministria ceke reagon per vrasjen e turisteve

brbrMinistria e Jashtme e ekise ka reaguar per vrasjen e dy turisteve ceke ne fshatin Prekal Zedhenesja e kesaj ministrie Michaela Lagronova deklaroi se kjo ngjarje po hetohet si nje krim Viktimat nje burre dhe nje grua u gjeten te vrare ne automjetin e tyre ne veri te Shqiperise prane qytetit te Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.573Z

MJ çeke: Viktima të një krimi të dhunshëm, Shqipëria vend me siguri të lartë

Ministria e Jashtme e Çekisë ka reaguar për vrasjen e dy turistëve çekë në fshatin Prekal. Zedhenesja e kësaj ministrie Michaela Lagronova, deklaroi se kjo ngjarje po hetohet si një krim. Viktimat, nje burrë dhe nje grua u gjeten te vrare ne automjetin e tyre ne veri të Shqipërisë pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.927Z

Basha drekë pune me 7 ambasadorët në një nga restorantet e Tiranës

Kryedemokrati Lulzim Basha po zhvillon sërish gjatë ditës së sotme një dreke pune me 7 ambasadorë në një nga restorantet e kryeqytetit. Burime nga Partia Demokratike bëjnë të ditur për BalkanWeb se dreka ka nisur në orën 13:00 dhe në fokus të diskutimeve është protesta dhe kauza e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.573Z

MPJ ceke reagon per vrasjen e dy shtetasve te saj ne Shqiperi shte nje rast i izoluar

Transmetuar me 04072015 - 2058 PUBLICITET Ministria e Jashtme ceke ka reaguar per vrasjen e dy turisteve ne fshatin Prekal te Shkodres Zedhenesja e Ministrise Michaela Lagronov ka bere te ditur per mediat ceke hetimet qe po zh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama