Rezultate te kerkimit per termin: +Call

Meta: total 789 / total_found 789 / time 0.000 / keyword[0] call / docs[0] 789 / hits[0] 1943 /
Si i futi në grackë dhe u mori 500 mijë euro biznesmenëve miku i Edi Ramës dhe Gregorit (Detaje)
  • 2019-04-02

Si i futi në grackë dhe u mori 500 mijë euro biznesmenëve miku i Edi Ramës dhe Gregorit (Detaje)

Klodian Ciruna, një person që herë hiqej si prokuror herë si gjyqtar dhe me dike tjetër prezantohej si djali i kryeministrit, dhe herë si vetë kryeministri Edi Rama, është marrë i pandehur nga prokuroria e Tiranës, për akuzën e Mashtrimit me shumë se një herë dhe në ditët në viji

Nga shtëpia me qira tek braktisja e familjes, jeta e re e Majlinda Bregut
  • 2019-03-25

Nga shtëpia me qira tek braktisja e familjes, jeta e re e Majlinda Bregut

Majlinda Bregu, ish-ministrja e Integrimit, aktualisht në rolin e  Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka treguar për jetën e saj personale në emisionin My Living në Vizion Plus.   Bregu ka treguar rreth jetesës së re në Sarajevë dhe qëndrimin lar

No Pic available
  • 2019-02-28

Një italian tregon Shqipërinë 30 vjeç

Shqipëria e tre dekadave të fundit, ka qenë në fokus të kërkimit të artistit italian Eugenio Tibaldi. Historia e një tranzicioni të gjatë është reflektuar në veprat që tashmë ai do ti sjellë në një ekspozitë në Galerinë Fab më 11 deri në 31 mars. 30 vjeç quhet ekspozita që

I shkaktuan dëm 510 mijë euro Call-Centerit, 9 në pranga dhe 6 në kërkim
  • 2019-02-27

I shkaktuan dëm 510 mijë euro Call-Centerit, 9 në pranga dhe 6 në kërkim

  Operacion policor i koduar Çentralisti nga Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar ka  çuar në arrestimin e 9 shtetasve për veprën penale Vjedhje duke shpërdoruar detyrën. Ndërkohë janë proceduar në gjendje të lirë 5persona, ndërsa 6 të tjerë janë shpallur në

Karuseli bllokohet 80 m mbi ujë, udhëtarët mbesin 4 orë në ajër (Video)
  • 2019-02-20

Karuseli bllokohet 80 m mbi ujë, udhëtarët mbesin 4 orë në ajër (Video)

Një udhëtim në SeaWorld në San Diego arriti lartësi të tmerrshme për 16 persona, të cilët u bllokuan 80 metra në ajër pas një problemi teknik të karuselit. #breaking: Right now people are being rescued from @SeaWorld San Diegos Bayside Skyride after 16 people, including kids get stuck

Call Center në burgun e Fierit, kapen 20 celularë të fshehur në (FOTO)
  • 2019-02-19

Call Center në burgun e Fierit, kapen 20 celularë të fshehur në (FOTO)

#td_uid_1_5c6c6dc57540a .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/b-nhg-80x60.png) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5c6c

No Pic available
  • 2019-02-11

Konferenca e Sigurisë në Mynih, Ischinger: BE-ja është shëndoshë e mirë!

Politika botërore do të jetë këtë javë në fokus të Konferencës së Sigurisë në Mynih. Për të 55 herë në Konferencën Ndërkombëtare në Mynih do të vijnë një numër rekord pjesëmarrësish të nivelit të lartë. Ndër 500 të ftuarit janë edhe 40 kryetarë shtetesh dhe qeverish