Rezultate te kerkimit per termin: +Callejon

Meta: total 161 / total_found 161 / time 0.000 / keyword[0] callejon / docs[0] 161 / hits[0] 193 /
Kriza e Interit nuk ka fund, e mund Napoli 1-0
  • 2017-05-01

Kriza e Interit nuk ka fund, e mund Napoli 1-0

Nuk ka dritë në fund të tunelit për Interin. Skuadra e Stefano Piolit, ashtu si Milani ka dorëzuar të gjitha armët në garën për zonën europiane duke pësuar një disfatë që mbyll ciklin e këtij sezoni pothuajse anonim. Është Napoli që bën goditjen e madhe në San Siro me golin e Ca

Napoli gjunjëzon Lacion në Olimpiko
  • 2017-04-10

Napoli gjunjëzon Lacion në Olimpiko

Super Napoli fiton duelin e drejtëpërdrejtë me Lacion për një vend në Champions, një 3-0 ndaj kryeqytetasve që blindon vendin e tretë duke mbajtur 7 pikë Lacion. Në këtë mënyrë Hysaj fiton derbin e shqiptarëve me Strakoshën me të dy futbollistët e Kombëtares që ishin titullarë.

No Pic available
  • 2017-04-06

Juventusi në finalen e Kupës, eliminohet Napoli

Në futboll nuk mjafton kurrë vetëm dëshira dhe Juventusi tregoi përsëri diferencat e tmerrshme që ka me të gjitha skuadrat e tjera italiane, duke siguruar pa shumë vuajtje finalen e 17 të Kupës së Italisë, sidoqoftë për hir të statistikave Napoli fitoi ndeshjen me rezultatin 3-2. Pas

Kupa e Italisë, Juve përmbys Napolin me dy penallti
  • 2017-03-01

Kupa e Italisë, Juve përmbys Napolin me dy penallti

Juventusi i tregon dhëmbët Napolit edhe në Kupën e Italisë. Bardhezinjtë fituan 3-1 me përmbysje në Juventus Stadium në takimin e parë gjysmëfinal të këtij kompeticioni falë dy 11-metërshave të kontestuar nga napilitanët dhe të shndërruar në gola nga Dybala, dhe finalizimit të H

Real Madrid-Napoli Modric i gezuar qe Maradona nuk luan me futboll
  • 2017-02-15

Real Madrid-Napoli Modric i gezuar qe Maradona nuk luan me futboll

p styletext-align justifyMaurizio Sarri Napoli Mendoj se ne teresi rrezikojme njejte edhe nese luajme me stilin e zakonshem edhe nese luajme ne menyre difensive keshtu qe s8217mendoj se duhet te ndryshojme shume Per ne eshte e rendesishme te kuptojme se ne c8217pike jemi krahasuar me skuadrat e medh

Napoli ne gjysmefinale
  • 2017-01-25

Napoli ne gjysmefinale

brbrNapoli ne gjysmefinale brbr brbrNapoli mundi Fiorentinen 1-0 dhe eshte gjysmefinalisti i pare i kupes se Italise ne futboll Ne stadiumin San Paolo vendasit e merituan plotesisht kualifikimin perballe nje kundershtari shume pak aktiv sidomos gjate pjeses se pare Njeriu qe percaktoi fituesin isht

Napoli komandon ne San Siro, mposht Milanin
  • 2017-01-22

Napoli komandon ne San Siro, mposht Milanin

Napoli triumfon për të dytin vit radhazi ndaj Milanit brenda në San Siro dhe u jep një grusht të rëndë shpresave të kuqezinjve për një vend në Champions. Ashtu si javën e kaluar ndaj Torinos, ekipi i Montellës, pësoi 2 gola të shpejtë, pa mundur më pas të përmbysë shifrat, me nde