Rezultate te kerkimit per termin: +Camp +Nou

Total: 1972
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.820Z

Barca do te rimodeloje Camp Nou

Barcelona nuk do te ndertoje nje stadium te ri por do te rimodeloje stadiumin aktual Camp Nou vendim ky i marre nga bordi drejtues i klubit katalanas citon Supersportbr br Perjashtohet keshtu mundesia e ndertimit te nje stadium te ri ne zonen Avenida Diagonal pasi per ndertimin e tij nevojiteshin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.028Z

Po zbrazet "Camp Nou"

Barazimi me Levanten para pak ditësh dhe humbja ndaj Valencias ka bërë që stadiumi i Barcelonës "Camp Nou" të zbrazet. Javën e kaluar ishte regjistruar numri më i vogël i tifozëve në "Camp Nou" ku në ndeshjen ndaj Levant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.881Z

Casillas, 70 pritje në Nou Camp (video)

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka shënuar 15 gola në 19 ndeshje ndaj portierit të Real Madridit, Iker Casillas. Por, gardiani i portës së gjigantit madrilen ka një statistikë në favor të tij sa i përket përballjeve me Barcelonën e Messit. E përditshmja sportive spanjolle AS, ka njoftu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.406Z

Messi, mbret në Camp Nou

Lionel Messi është treguar mbret në Camp Nou këtë sezon. Sulmuesi argjentinas ka realizuar 28 gola në këtë stadium, duke e thyer rekordin e golave të shënuara në shtëpi për një sezon në La Liga. Ylli i Barcelonës ka shënuar 39 gola këtë edicion në kampionatin spanjoll dhe është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.493Z

"Camp Nou" bëhet restaurant!

Tifozët e Barcelonës që ia mësyejnë "Camp Nout" tash e tutje nuk do shikojnë arenë futbolli, por arenë relaksi. Skuadra e madhe katalonase ka njoftuar se që nga sot "Camp Nou" do të funksionoi si një restaurant. Pjesë an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.498Z

Ronaldo, asnjë gol në “Camp Nou”

Ronaldo nuk ka kujtime të mira në “Camp Nou”. Ka luajtur atje katër ndeshje, pa shënuar ndonjëherë. E çuditshme, nëse merret parasysh se sezonin e kaluar shënoi 53 gola në total. Ai ndaj Barcelonës ka shënuar në Mestalla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.516Z

Vendoset në Camp Nou

Super-sfida çerekfinale e Ligës së Kampionëve ndërmjet Milanit dhe Barcelonës ka përfunduar me rezultat të bardhë, 0-0. Rossonerët janë mbrojtur me sukses ndaj ‘stuhisë katalunase’, kështu që gjysmëfinalisti i këtij çifti do të vendoset pas një jave, në Camp Nou. Në du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama