Rezultate te kerkimit per termin: +Cans

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] cans / docs[0] 12 / hits[0] 14 /
No Pic available
  • 2015-09-06

Burri mban të mbyllur për 5 vjet gruan dhe djalin autik

Policia në Argjentinë ka vënë në pranga një burrë, i cili për plot 5 vjet ka mbajtur të kyçur në një qeli në bodrumin e shtëpisë, gruan dhe djalin e tij. Pasi arritën të lirohen, bashkëshortja dhe i biri thanë janë mbajtur pa dalë asnjëherë jashtë, të kyçur në bodrum, me n

No Pic available
  • 2010-08-28

Europa League, grupe të forta për big-ët

Goglat kan vendosur Liverpulin kundr Napolit, Man. Siti prballet me Juventusin. Sevilja, PSG e Borusia n Grupin J Kampiont n fuqi t Atletikos s Madridit prballen me Bajer Leverkusen Atletiko e Madridit, kampione n fuqi e Europa League do t nis mbrojtjen me trofeun prball gjermanve t Bajer Leverkuse

No Pic available
  • 2010-08-27

Rijkard nuk e do Canën? Shqiptari përgënjeshtron

Gallatasarai Mesfushori e konsideron abuzim t mediave turke: sht spekulim Media turke “shpik” nj prplasje mes Lorik Cans dhe trajnerit t Gallatasarait, Frenk Rajkard, ku flitet se ky i fundit nuk e ka shqiptarin n preferencat e tij. Menjher m pas mesfushori kuqezi ka hedhur posht gjithk

No Pic available
  • 2010-08-22

Gjuri është Ok, Cana fillon stërvitjen

Rehabilitimi Frika ka kaluar: problemi i Lorik Cans nuk sht aspak serioz. Mesfushori i Kombtares shqiptare kishte pasur probleme gjat strvitjes s fundit prpara sfids q Gallatasarai zhvilloi n fazn “play-off” t Europa League kundr Karpati Lviv. 27-vjeari ndjeu dhembje n gju dhe menjher i

No Pic available
  • 2010-08-20

Cana dëmtohet para Rumanisë, Kombëtarja shqiptare në ankth

Mesfushori Lorik Cana shqetson ambientin kuqezi n prag t eliminatoreve t Euro 2012. Skuadra e drejtuar nga trajneri Josip Kuzhe do t’i nis ndeshjet n Grupin D me sfidn e 3 shtatorit n fushn e Rumanis. Por, kur mungojn vetm dy jav nga takimi q do t luhet n stadiumin “Ceahlaul” t qy

No Pic available
  • 2010-08-14

Ervin Bulku, drejt Hajdukut të Splitit

29-vjeari kuqezi cilsohet nj prforcim ideal pr mesfushn e skuadrs kroate Ervin Bulku sht fare pran transferimit n kampionatin kroat, pr t mbrojtur ngjyrat e Hajdukut t Splitit. Lojtari i prfaqsueses kuqezi sht “sponsorizuar” nga ish-mbrojtsi shqiptar, Eduard Abazi, i cili ka luajtur pr s

No Pic available
  • 2010-08-13

Lorik Cana, blerja më e goditur në Turqi pas Kuarezmës dhe Gutit

Mesfushori Ky sht rezultati i sondazhit rreth merkatos, ku kan marr pjes afro 150 mij tifoz Pas vlersimeve nga presidenti i Gallatasarait, Adnan Polat, dhe trajnerit holandez, Frenk Rajkard, blerja e Lorik Cans nga Sandrlendi sht vlersuar edhe nga tifozt n Turqi. Sipas nj sondazhi t gazets “F