Rezultate te kerkimit per termin: +Canaj

Meta: total 1000 / total_found 1284 / time 0.000 / keyword[0] canaj / docs[0] 1284 / hits[0] 2283 /
Kërcënimi i trajnerit/ Të dielën i dha lamtumirën të atit, Asmer Bilali sërish në Shkodër
  • 2019-04-04

Kërcënimi i trajnerit/ Të dielën i dha lamtumirën të atit, Asmer Bilali sërish në Shkodër

Asmer Bilali ka mbërritur sërish në Shkodër. I shoqëruar nga forca të shumta sigurie nga policia Asmer Bilali këtë radhë erdhi për të dëshmuar në gjyqin që po zhvillohet për ngjarjen ndaj ish-trajnerit të Vllaznisë Ernest Gjoka i cili u godit nga një person në kohën kur drejtont

Qyteti nën darën e krimit, premtimi i Lleshaj: Siguri për Shkodrën! (VIDEO)
  • 2019-04-03

Qyteti nën darën e krimit, premtimi i Lleshaj: Siguri për Shkodrën! (VIDEO)

Vizita e tretë e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj në Shkodrën, e vendosur nën pushtetin e krimit, është mbyllur pas rreth një ore diskutime në zyrën e prefektit të ri Valdrin Pjetri. Në dalje, Lleshaj foli për mediat duke theksuar se është angazhuar së bashku me Drejtorin e Po

Policja e shtëpisë te Petro Nini: Si më kërcënoi përmbaruesi!
  • 2019-03-15

Policja e shtëpisë te Petro Nini: Si më kërcënoi përmbaruesi!

Blerta Dervishi, një nga banoret e shtëpisë që është në konflikt me pronarin Aleksandër Gavoçin dhe që u përball me kolegët e saj pak ditë më parë për të dalë nga shtëpia, ka treguar se është kërcënuar nga një prej përmbaruesve se do të hiqej nga puna: Përmbaruesi Lefter C

Tenton ti arratiset policisë, i riu dëmton 3 automjete në rrugë
  • 2018-10-03

Tenton ti arratiset policisë, i riu dëmton 3 automjete në rrugë

Nuk i bindet urdhrit të punonjësit të Rendit Publik për të ndaluar, si dhe kundërshton punonjësit e Policisë në momentin e ndalimit, arrestohet në flagrancë 23-vjeçarin Renald Canaj, 23 vjeç, banues në Tiranë. Ky shtetas në rrugën e Kavajës ka kaluar me semafor të kuq dhe pasi i

12 gazetarët që kërkuan azil, Unioni: 34 ikën me lotari apo shtetësi të huaj
  • 2018-09-06

12 gazetarët që kërkuan azil, Unioni: 34 ikën me lotari apo shtetësi të huaj

Gazetarë shqiptarë të detyruar nga një sërë kushtesh që përkthehen në pasiguri për veten dhe familjen po i kthejnë gjithnjë e më shumë sytë nga azili. Në Shqipëri numërohen rreth 2600 gazetarë. Janë 12 gazetarë që kanë përfituar apo janë duke ndjekur procedurat, si dhe 34 t

Zyrtare, Hasan Lika trajner i Vllaznisë, Ergin Firat drejtor sportiv
  • 2018-08-12

Zyrtare, Hasan Lika trajner i Vllaznisë, Ergin Firat drejtor sportiv

Vllaznia më në fund ka një trajner dhe një drejtor sportiv. Klubi shkodran ka vendosur që trajner i kuqebluve të jetë Hasan Lika, ndërsa drejtor sportiv Ergin Firat. Vendimi u mor pasi u vlerësuan me shumë kujdes të gjitha kandidaturat për këto poste, duke u bazuar në CV-në dhe platf

Ceremonia, edhe Shqipëria në hapjen e ambasadës amerikane në Jeruzalem
  • 2018-05-14

Ceremonia, edhe Shqipëria në hapjen e ambasadës amerikane në Jeruzalem

Shqipëria do të jetë e pranishme në ceremoninë e përurimit që do të organizohet sot në mbrëmje nga Ministria e Jashtme e Izraelit për hapjen e ambasadës amerikane në Jeruzalem. Lajmi konfirmohet nga Times of Israel, i cili bën të ditur se midis 33 ambasadorëve dhe të ngarkuarve me