Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Total: 446
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.604Z

Skandali në Sarandë/ Gjykata lë në burg Agron Cane

Agron Cane Gjykata e Sarandës dha masën e arrestit me burg për Agron Canen, Sekretarin e deputetit socialist Koco Kokëdhima, i cili u përfshi në një skandal duke kërkuar favore seksuale nga një e mitur 14 vjecare në shkëmbim të një vendi pune për nënën e saj. Prokuroria e Sarandë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.172Z

Skandali seksual, Agron Cane nga paraburgimi transferohet në spital

Sarandë-Autori i skandalit në Sarandë, ka shfaqur probleme shëndetësore. Që prej ditës së mërkurë Agron Cane ka pasur probleme me zemrën, tension të lartë dhe shenja depresive. Cane ndodhet në paraburgim, por është dërguar menjëherë në urgjencën e spitalit të Sarandës, dhe ndo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.492Z

Kokedhima Cane nuk ishte sekretari im veprim i ulet

e Diele 17 Gusht 20141604 pm brbrDeputeti i Partise Socialiste Koco Kokedhima ka reaguar dje pas video-skandalit te publikuar ne News24 ku sekretari i tij ne Sarande Agron Cane i kerkoi nenes se nje vajze 14-vjecare favore seksuale me te mituren ne kembim te ne vendi punebrbrDe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.388Z

Kërkoi seks me 14-vjeçaren, Agron Cane dënohet me 2 vjet burg

Agron Cane Gjykata e Sarandës ka dënuar me dy vite burg Agron Canen. Ky i fundit u shpall fajtor, pasi kërkoi favore seksuale nga një 14-vjeçare. Skandali me ish-sekretarin e Koço Kokëdhimës u denoncua pak muaj më parë. Ai kërkoi që të bënte seks me vajzën e mitur të një gruaje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.598Z

Cane, nga ngacmimi i zborristesnë ’89 tek minorenia në 2014

Të tjera rreth shkrimit Prokuroria: Agron Cane rrezikon deri 11 vjet burg Vëllai i E.G: Dyshoj për videon, Cane kushëri i afërt Skandali,denoncuesja:Cane e pa vajzën vetëm 2 min Avokati i Canes: Arrestimi i paligjshëm, video e montuar ANALIZA - Midis Meros dhe Koços Reportazhi që akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.179Z

Skandali seksual, Agron Cane përfundon në spital për probleme me zemrën

Nuk mbarojnë telashet për autorin e skandalit seksual në Sarandë. Agron Cane ka thuajse dy ditë që ka probleme me zemrën, tensionin e lartë dhe ka shfaqur shenja depresioni. Ish-sekretari i deputetit socialist në Sarandë, Koço Kokëdhima, ndodhej në qelitë e paraburgimit të qytetit bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.598Z

Cane, nga ngacmimi i zboristesnë ’89 tek minorenia në 2014

Të tjera rreth shkrimit Prokuroria: Agron Cane rrezikon deri 11 vjet burg Vëllai i E.G: Dyshoj për videon, Cane kushëri i afërt Skandali,denoncuesja:Cane e pa vajzën vetëm 2 min Avokati i Canes: Arrestimi i paligjshëm, video e montuar ANALIZA - Midis Meros dhe Koços Reportazhi që akuz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama