Rezultate te kerkimit per termin: +Cannabis +Sativa

Meta: total 1000 / total_found 1236 / time 0.001 / keyword[0] cannabis / docs[0] 2358 / hits[0] 3878 / keyword[1] sativa / docs[1] 7208 / hits[1] 10774 /
Në Kapshticë me 68 kg kanabis, ja ku e kishte fshehur divjaksi (FOTO)
  • 2019-04-05

Në Kapshticë me 68 kg kanabis, ja ku e kishte fshehur divjaksi (FOTO)

Një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të drogës është goditur në doganën e Kapshticës, teksa është arrestuar në flagrancë një qytetar nga Divjaka. 38-vjeçari G.Gj, kishte fshehur në vende të posaçme në mjetin tip Toyota, drogën e ndarë në disa pako. “Më datë 05.04.2

Shpërndanin drogë, katër të arrestuar. Zbulohet harta e aktivitetit kriminal
  • 2019-03-20

Shpërndanin drogë, katër të arrestuar. Zbulohet harta e aktivitetit kriminal

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë pasi u kapën me heroinë dhe kanabis në Tiranë. Të arrestuarit shpërndanin lëndë narkotike në kryeqytet.  Gjatë operacionit të koduar Qelqi policia sekuestroi 1 kilogramë e 251 gramë lëndë e dyshuar narkotike kanabis sativa, si dhe 1

Trafikonin hashash-çokollatë dhe kokainë, arrestohen babë e bir (VIDEO)
  • 2019-03-14

Trafikonin hashash-çokollatë dhe kokainë, arrestohen babë e bir (VIDEO)

Operacioni i koduar Befasia, realizuar nga Policia e Fierit ka çuar pas hekurave babë e bir nga një familje në Patos, pasi të dy janë rezultojnë të jenë trafikantë droge. Policia arrestoi në në flagrancë shtetasit A.L, 55 vjeç dhe A.L, 26 vjeç, teksa drogën e kishin maskuar si çokol

Pranga dy të rinjve në Muriqan, tentuan të trafikojnë 7.2 kg kanabis
  • 2019-03-05

Pranga dy të rinjve në Muriqan, tentuan të trafikojnë 7.2 kg kanabis

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës për tentativë trafiku droge drejt Malit të Zi. Nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Shkodër në Pikën e Kalimit Kufitar Muriqan në bashkëpunim me D. V. P. Shkodër u arrestuan në flagrancë shtetasit I.

Rruga e Hapur çon në pranga 4 shkodranë për 100 kg marjuanë (Emrat & Video)
  • 2019-02-27

Rruga e Hapur çon në pranga 4 shkodranë për 100 kg marjuanë (Emrat & Video)

Një rast i trafikimit të lëndëve narkotike është goditur nga Policia e Shkodrës. Uniformat Blu kanë vënë në pranga 4 persona, të cilët po trafikonin 100 kg marjuanë. Efektivët e Seksionit grumbulluan të dhëna mbi veprimtarinë e një grupi kriminal të lidhur me organizimin, financi

Sekuestrohet në Gjirokastër 102 kg kanabis, 3 në pranga
  • 2019-01-06

Sekuestrohet në Gjirokastër 102 kg kanabis, 3 në pranga

Tre persona kanë rënë në pranga në aksin rrugor Krahës-Memalia, ku pas një kontrolli të ushtruar në automjetin me të cilin po udhëtonin shtetasit E.L, 30 vjeç, banues në Tepelenë; E.L, 24 vjeç, banues në Memaliaj dhe A.B, 39 vjeç, banues në Elbasan. Policia gjeti dhe sekuestroi 63.

CV kriminale e shqiptarit të vrarë në Greqi, në 2016 u arrestua në Shqipëri
  • 2018-12-13

CV kriminale e shqiptarit të vrarë në Greqi, në 2016 u arrestua në Shqipëri

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ekzekutimin në Greqi të Lulzim Qorrit, 44-vjeçarit nga Fieri. Mësohet se viktima është arrestuar nga një operacion policor në vitin 2016, nga Policia e Shtetit shqiptar. Atë kohë u tha se Lulzim Qorri ishte anëtarë i një bande  të drogë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama