Rezultate te kerkimit per termin: +Cannon

Meta: total 461 / total_found 461 / time 0.006 / keyword[0] cannon / docs[0] 461 / hits[0] 903 /
Të brendshmet, 6 gabimet që nuk duhet bërë
  • 2019-02-12

Të brendshmet, 6 gabimet që nuk duhet bërë

Duhet të shmanget përdorimi i të brendshmeve dy ditë rresht, veshja e tangave si dhe përdorimi i detergjentit të parfumuar për të larë të brendshmet: mund të duken detaje të parëndësishme, por në realitet këto zakone të gabuara mund të shkaktojnë infeksione serioze.

Të brendshmet, 6 gabimet që femrat nuk duhet të bëjnë
  • 2019-02-12

Të brendshmet, 6 gabimet që femrat nuk duhet të bëjnë

Duhet të shmanget përdorimi i të brendshmeve dy ditë rresht, veshja e tangave si dhe përdorimi i detergjentit të parfumuar për të larë të brendshmet: mund të duken detaje të parëndësishme, por në realitet këto zakone të gabuara mund të shkaktojnë infeksione serioze.

Parisi në black-out. Mijëra protestues përleshen me xhandarmërinë (Video)
  • 2018-11-24

Parisi në black-out. Mijëra protestues përleshen me xhandarmërinë (Video)

#td_uid_1_5bf9be5f13c02 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/11/5bf93367dda4c8c1548b4629-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; }

No Pic available
  • 2017-08-24

Këta janë 100 miliarderët më të pasur në fushën e teknologjisë

Bill Gates vazhdon të kryesojë listën si miliarderi më i pasur i teknologjisë në botë, duke luftuar me konkurrentin e tij, miliarderin e Amazon, Jeff Bezos, i cili ishte për një periudhë shumë të shkurtër personi më i pasur në botë si pasojë e rrites së aksioneve të tij online në

FOTOT/ Plazhet më spektakolare në botë
  • 2017-01-30

FOTOT/ Plazhet më spektakolare në botë

Në vendin tonë temperaturat janë ende të ulëta duke na bërë të kujtojmë me mall të nxehtin e verës, por për ata që kanë mundësi të shkëputen për një pauzë të shkurtër ka disa destinacione mahnitëse që ju sugjerojmë. Plazhe madhështore, çmime jo shumë të larta dhe nj

No Pic available
  • 2016-12-27

Mariah Carey mbulon me dhurata të dashurin e saj të ri

Gjërat mes Mariah Carey dhe të dashurit të saj Bryan Tanaka, sa vijnë dhe bëhen më serioze. Burime të afërta me këngëtaren sigurojnë se 46-vjecarja më seksi në botë, ndihet shumë mire në krahët e Bryan Tanaka, koreografit 33-vjecar. Raportohet se mbrëmjen e ndërrimit të viteve k

Mariah Carey e tepron paksa me gjoksin e saj për Halloween |FOTO
  • 2016-10-25

Mariah Carey e tepron paksa me gjoksin e saj për Halloween |FOTO

Transmetuar më 24.10.2016 - 20:44 Këngëtarja e njohur Mariah Carey, edhe këtë vit ka festuar Halloëeen-in në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Carey është takuar me ish-bashkëshortin e saj Nick Cannon dhe binjakët e