Rezultate te kerkimit per termin: +Cappuccino

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] cappuccino / docs[0] 4 / hits[0] 4 /
20 foto të pazakonta që do tju bëjnë ta shihni botën me sy tjetër
  • 2017-01-24

20 foto të pazakonta që do tju bëjnë ta shihni botën me sy tjetër

Duke lexuar këtë artikull, ju do të jeni në gjendje që të shikoni 20 foto që nuk i keni parë asnjëherë, pamje të pazakonta dhe jofamiljare që gjenden të Tokë. Ky nuk është një gur mbi foton e Tokës, por është ana e kundërt e Hënës, me Tokën në sfond një foto nga NASA që

Sulmi në Burkina Faso, Al-Kaeda merr përsipër përgjegjësinë
  • 2016-01-20

Sulmi në Burkina Faso, Al-Kaeda merr përsipër përgjegjësinë

Tre nga sulmuesit ishin Al-Battar Al-Ansari, Abu Muhammad al-Buqali dhe Ahmad al-Fulani Al-Kaeda në Magrebin islamik mori përgjegjësinë e masakrës së Uagadugusë në Burkina Faso të ndodhur pak ditë më parë. Ajo publikoi dhe fotot e muxhahedinëve protagonistë të sulmit: Al-Battar Al-Ans

No Pic available
  • 2016-01-16

Merr fund operacioni në Burkina Faso, lirohen pengjet, 20 të vdekur

Merr fund saga e gjakderdhjes e 2 sulmeve të njëpasnjëshme në kryeqytetin e Burkina Faso, duke lënë pas së paku 20 të vdekur, dhe dhjetra të plagosur ndërsa 3 terroristë janë vrarë nga forcat speciale. Ngjarja nisi pas orës 20.30 të mbrëmjes së 15 janarit 2016, me orën lokale, ku f

No Pic available
  • 2016-01-16

Al Kaeda vret 20 persona në Burkina Faso, përfundon operacioni

Merr fund saga e gjakderdhjes e 2 sulmeve të njëpasnjëshme në kryeqytetin e Burkina Faso, duke lënë pas së paku 20 të vdekur, dhe dhjetra të plagosur ndërsa 3 terroristë janë vrarë nga forcat speciale. Ngjarja nisi pas orës 20.30 të mbrëmjes së 15 janarit 2016, me orën lokale, ku f