Rezultate te kerkimit per termin: +Carla +Bruni

Total: 222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.776Z

Carla Bruni, gazetarët nuk kanë limit

Carla Bruni, e cila njihet si modele, këngëtare dhe ish Zonja e Parë franceze, ka zbuluar se ka vuajtur shumë pas lindjes së vajzës së saj për shkak të komenteve që e cilësonin si obeze. Duke folur për revistën Vanity Fair, 45-vjeçarja tha se është shumë e vështir�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.466Z

Carla Bruni, cfarë ndryshimi!

Cfar i ka ndodhur Carla Bruni-t? Turbullimin e qetsis Zonja e Par franceze e ka kt radh prej trupit t saj. Fytyra e Carla-s nuk sht m e freskt si njher e nj koh, ndaj ish-top modelja duket se ka krkuar ndihmn e Botox-it.Nga trheqja e lekurs Carla ka humbur syt si lajthi dhe duket sikur s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.116Z

Carla Bruni, lidhje me ministrin e Jashtëm francez

Share Pavarësisht se është larguar nga pallati presidencial, Carla Bruni vazhdon që të jetë në qendër të mediave franceze. Sipas mediave, modelja dhe këngëtarja e njohur duket se ka pasur një lidhje të fshehtë dhe pasionante me ministrin e Jashtëm të sapoemëruar, Laurent Fabus. Kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.455Z

Carla Bruni shperfill mbretereshen Elizabeth

Zonja e pare e Frances, Carla Bruni, shperfill mbretereshen Elizabeth. Ajo nuk do shoqeroje bashkeshortin Nicolas Sarkozy ne Londer dhe nuk do te jete mes zonjave te tjera te para te ftuara nga bashkeshortja e kryeministrit Brown per takimin e 2 prillit ne Londer. Mungesa nuk ka kaluar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.490Z

Carla Bruni pret nje femije

Zonja e parë e Francës, Carla Bruni-Sarkozy, është shtatzënë. Lajmin e bën të ditur e përjavshmja franceze ‘VSD’ duke cituar deklaratat e këshilltarit të presidentit francez Nicolas Sarkozy, deklarata të bëra &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.997Z

Carla Bruni dhe Nicolas Sarkozy bëhen me vajzë

FRANCE - Carla Bruni Sarkozi, bashkëshortja e Presidentit të Francës, Nicolas Sarkozy ka lindur vajzë, të cilën e quajti Dalia. Ajo është shtruar ditën e djeshme në një spital në Parisi.Vogëlushja ka ardhur në jetë mëngjesin e sotëm. Lajmi është bërë i ditur nga mediat ndërko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.490Z

Carla Bruni: Tradheti? Besoj verberisht tek Sarko

Carla Bruni hedh poshte te gjithe zerat e perhapura kohet e fundit ne disa media europiane per nje krize ne ciftin presidencial francez. Ne nje interviste per televizionin britanik SkyNews ish top modelja shprehet se i beson verberisht burrit te saj.“Nuk do te mund te kishte kurre l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama