Rezultate te kerkimit per termin: +Carlo +Bollino

Meta: total 100 / total_found 100 / time 0.000 / keyword[0] carlo / docs[0] 2843 / hits[0] 3510 / keyword[1] bollino / docs[1] 113 / hits[1] 286 /
Peza: Numri i paktë i protestuesve ka sjellë përçarje e dhunë te opozita
  • 2019-03-29

Peza: Numri i paktë i protestuesve ka sjellë përçarje e dhunë te opozita

Ndonëse e hodhi si ide Carlo Bollino në Open nga Eni Vasili, sipas të cilit sot është vënë re një ndarje mes zotit Basha dhe zonjës Kryemadhi gjatë protestës së zhvilluar para Parlamentit, Ministrisë së Brendshme, Drejtorisë së Policisë së Tiranës, me fund në selinë e PD-së, a

Kryemadhi dhe Basha të ndarë në protestë, ka nisur përçarja
  • 2019-03-28

Kryemadhi dhe Basha të ndarë në protestë, ka nisur përçarja

Gazetari Carlo Bollino deklaroi në Open në Top Channel se mes liderëve të opozitës së bashkuar mund të ketë nisur një përçarje. Bollino theksoi se gjatë protestës së sotme, është vënë re një ndarje, ku kryetarja e LSI-së ka qëndruar me grupin e saj dhe të njëjtën gjë ka bë

Ngjela në Open: Rama më tha se 3 emra nga PS i kap reforma në drejtësi
  • 2019-03-22

Ngjela në Open: Rama më tha se 3 emra nga PS i kap reforma në drejtësi

Paskal Milo, duke folur në Open deklaroi se nëse nuk zgjidhet kriza, atëherë situate do të jetë e rrezikshme pasi do të ketë përplasje civile, ndaj palët duhet të ulen në bisedime pasi të dyja janë fajtore. Kurse Çlirim Gjata deklaroi se nuk jemi njësoj të dy palët pasi kanë gjetu

Spahiu: Nëse do kuptosh kush kalon Vettingun, lexo mediat e Bollinos
  • 2019-03-22

Spahiu: Nëse do kuptosh kush kalon Vettingun, lexo mediat e Bollinos

Gjatë emisionit Open, ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu ka debatuar me gazetarin Carlo Bollino sa i takon reformës në drejtësi. Reforma e famshme në drejtësi është kthyer në një aksiomë, nëse do të marrësh vesh kush e kalon Vettingun dhe kush jo, mjafton të lexosh mediat e Boli

Çlirim Gjata, Carlo Bollinos: Pusho Agush! Gazetari: Kush është ky?!
  • 2019-03-22

Çlirim Gjata, Carlo Bollinos: Pusho Agush! Gazetari: Kush është ky?!

Përplasje në studion e Eni Vasilit mbrëmë mes sekretarit për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata dhe pronarit të Report Tv Carlo Bollino. Gjata, në debat e sipër i është drejtuar Bollinos duke i thënë vazhdimisht: Pusho Agush! Bollino e pyeti demokratin se kush ës

Zonja e parë, kryetare e LSI, Bolino i ashpër: Ilir Meta po shkel Kushtetutën!
  • 2019-03-08

Zonja e parë, kryetare e LSI, Bolino i ashpër: Ilir Meta po shkel Kushtetutën!

Pronari i Report Tv, Carlo Bollino ka akuzuar Presidentin Ilir Meta se është në shkelje të Kushtetutës, ngaqë ka lidhje direkte me një forcë politike. Duke folur në emisionin Open, Bollino deklaroi se Presidenti nuk duhet të ketë asnjë lidhje me partitë politike, kurse në rastin e Met

No Pic available
  • 2018-05-27

Mesazhet e protestës, analistët: Pjesëmarrja nuk përmbushi synimet

Një ditë pas protestës së demokratëve mbetet pyetja çfarë shije la ajo në jetën politike? Cilat janë mesazhet e liderit Basha dhe çfarë tregojnë ato? Tre gazetarë dhe analistë, Enton Abilekaj, Mentor Nazarko dhe Carlo Bollino, tregojnë për Top Channel si e lexuan protestën e thir