Rezultate te kerkimit per termin: +Carlo +Pallavicino

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.412Z

Pandev mbetet në Inter

Nga Express më 15 prill 2011 në ora 16:41 Sulmuesi i Interit Goran Pandev do të mbetet në klub sezonin e ardhshëm edhe nëse Nerazzurrët transferojnë Carlos Tevezin ka thënë menaxheri i tij, Carlo Pallavicino. E ardhmja e reprezentuesit maqedonas në Giuseppe Meazza është në dyshim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.253Z

Pandev, mund të kalojë tek Inter ose Juve

Sulmuesi maqedonas Goran Pandev ka vendosur të largohet nga Lazio në janar, ndërsa ende nuk dihet se cili do të jetë destinacioni i tij i ardhshëm. Sipas spekulimeve, Pandev do t'i bashkëngjitet Interit, mirëpo agjenti i tij Carlo Pallavicino, thotë se edhe Juventusi është opsion i klien

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.940Z

Sirigu mbetet në Palermo

Nga Express më 09 qershor 2011 në ora 17:18 Portieri Salvatore Sirigu dëshiron të mbetet në Palermo, pavarësisht interesimit të klubit për numrin 1 të Barit, Jean-Francois Gillet. E ardhmja e Sirigut është vënë në dyshim pas spekulimeve rreth interesimit të Palermos për Gilletin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.811Z

Frey ose Boruc, njëri largohet

Nga Express më 12 mars 2011 në ora 18:35 Sebastian Frey do të largohet nga Fiorentina në fund të këtij sezoni, nëse Artur Boruc është ende pjesë e skuadrës, ka bërë të ditur menaxheri i tij, Carlo Pallavicino. Fiorentina ka katër portierë kualitativë dhe Frey do të qëndrojë ja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama