Rezultate te kerkimit per termin: +Carmen +Dell

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.091Z

Carmen Dell’Orefice, modelja 83 vjeçare më e vjetër në botë

Carmen Dell’Orefice është 83 vjeç dhe është modelja më e vjetër në botë, por pavarësisht viteve ajo vazhdon të jetë aktive ne fushën e modës. Carmen ka pamjen e një ‘mbretëreshe të akullt’, me f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.520Z

Është 83 vjeçare dhe ende bën seks

Carmen Dell’Orefice është supermodelja më e vjetër në botë që vazhdon të punojë dhe në kopertinën e revistës ‘New You’ 83-vjeçarja duket e mrekullueshme si gjithmonë. Bukuroshja nga Nju Jorku, e cila ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.517Z

FOTO/ Modelja 83 vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

Carmen Dell’Orefice është modelja më e vjetër në botë, e cila ka pasur një karrierë aktive qysh kur u shfaq ne kopertinën e Vouge kur ishte 15vjeçe. Ajo është zgjedhur personazh i revistës New You ku ka folur edhe për dietën dhe jetën e saj private e dashurinë. Carmen ka po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.213Z

Rasmussen Te shmanget dhuna ne veri

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen do të vizitojë të enjten Kosovën, në përpjekje për të ulur tensionet në pikat kufitare në veri. Lajmin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama