Rezultate te kerkimit per termin: +Casa +Italia

Total: 85
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.104Z

Casa Italia perleshen pronaret e qendres tregtare

pTe marten pronaret e qendres tregtare Casa Italia ne Tirane jane pershire ne nje sherr per ceshtje pronesie Me pas ata jane shoqeruar ne komisariat nr 6 Ngjarja ka ndodhur ne qendren tregtare Pellumb Alimadhi dhe djali i xhaxhait te tij Shkelqim Alimadhi te shoqeruar edhe nga tre persona te tjere j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.105Z

Pronarët e tokës së qendrës "Casa Italia" përleshen për pronën

TIRANE - Dy pronarët e tokës ku është ndërtuar qendra tregtare “Casa Italia” në Tiranë janë përfshirë në një sherr për çështje pronësie. Ngjarja është shënuar brenda ambienteve të kësaj qendre tregtare, ndërsa nga përleshja mes tyre janë thyer edhe xhamat e disa d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.526Z

Nga telefonata e plakut kapen 160 kg hashash te “Casa Italia”

13/02/2012  Nga Lazarati rruga hapej nga polici. Me të kapen edhe 2 të tjerë në aksionin “Depërtimi” TIRANË- U desh Antidroga e Tiranës që më në fund policia të depërtojë në Lazaratin e “paprekshëm” dhe të sekuestrojë 160 kg hashash, drogë kjo që plotësonte kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.383Z

Turneu “Arben Minga” në minifutboll mes kompanive

Kupa e Institucioneve dhe kompanive "Arben Minga" në minifutboll ka zhvilluar dy javët e para. Në minifushat e kompleksit sportiv AliDemi në kryeqytetet takimet e para kanë dhuruar një nivel dhe rivalitet të kënaqshëm mes të skuadrave. Në të dyja grupet situata, pas dy ndeshjeve të para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.957Z

Italia fiton President, por mbetet pa qeveri

Gazeta ShqipKriza Fillojnë diskutimet për një koalicion të gjerë pas muajsh bllokimi politik Pas disa raundesh të vështira zgjedhjesh, shtohen sinjalet për një koalicion midis partive më të mëdha. Në Romë protestojnë jo vetëm simpatizantë të Lëvizjes Pesë Yjet. “Tutti a cas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.387Z

Erklo fiton kupën “Arben Minga”

Skuadra e kompanisë "Erklo" shpk. Fitoi kupën "Arben Minga" në minifutboll duke mundur formacionin e "Procredit Bank" me rezultatin 5-2. Trofeu u dorëzua nga motra e ish-lojtarit të madh të Tiranës, Tatjana Minga. Në këtë aktivitet morën pjesë 12 ekipe: Erklo Shpk., Procredit Bank, Vila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.947Z

Dy makina perplasen prane Casa Italia ne Tirane Fotot

Dy automjete jane perplasur ne nje aksident qe ndodhi para disa minutash ne dalje te Tiranes pa shkaktuar viktimabr br Bashkepunetori i noaal Mario Vargo raportoi nga vendngjarja duke sjelle dhe fotot qe shihni me poshtebr br Ne kete aksident jane perfshire nje makine e markes BM dhe nje automje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama