Rezultate te kerkimit per termin: +Casa

Total: 338
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.104Z

Casa Italia perleshen pronaret e qendres tregtare

pTe marten pronaret e qendres tregtare Casa Italia ne Tirane jane pershire ne nje sherr per ceshtje pronesie Me pas ata jane shoqeruar ne komisariat nr 6 Ngjarja ka ndodhur ne qendren tregtare Pellumb Alimadhi dhe djali i xhaxhait te tij Shkelqim Alimadhi te shoqeruar edhe nga tre persona te tjere j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.105Z

Pronarët e tokës së qendrës "Casa Italia" përleshen për pronën

TIRANE - Dy pronarët e tokës ku është ndërtuar qendra tregtare “Casa Italia” në Tiranë janë përfshirë në një sherr për çështje pronësie. Ngjarja është shënuar brenda ambienteve të kësaj qendre tregtare, ndërsa nga përleshja mes tyre janë thyer edhe xhamat e disa d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.629Z

Casa Xochiquetzal , azili ku mblidhen prostitutat në pension

MEKSIKË- Fotografja Bénédicte Desrus dhe gazetarja Celia Gómez Ramos ishin shumë kurioze të dinin se ku shkonin prostitutat pasi dilnin në pension. Pas shumë kërkimesh ato arritën të zbulonin se në Meksikë ekzistonte një azil në të cilin strehoeshin dhe kalonin vitet e mbetura punë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.630Z

Casa Xochiquetzal , azili ku mblidhen prostitutat në pension- FOTO

MEKSIKË- Fotografja Bénédicte Desrus dhe gazetarja Celia Gómez Ramos ishin shumë kurioze të dinin se ku shkonin prostitutat pasi dilnin në pension. Pas shumë kërkimesh ato arritën të zbulonin se në Meksikë ekzistonte një azil në të cilin strehoeshin dhe kalonin vitet e mbetura punë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.229Z

"Casa Milan" shtëpia e re e kuqezinjëve

Milani ka një shtëpi të re, moderne dhe funksionale prej 9000 metrash katrorë. "Casa Milan" do të jetë streha jo vetëm e punonjësve të shoqërisë, por e të gjithë tifozëve, italianë e të huaj, nga të gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.740Z

Shkodër, ministri Vasili përuron tri shtëpi “Casa Mimosa”

Përurohen në Shkodër tri shtëpi rehabilitimi e kurimi për personat me probleme mendore. Ministri i Shëndetësisë, Petrit Vasili, mori pjesë dy ditë më parë në përurimin e tri shtëpive, “Casa Mimoza”. Ndërtimi i këtyre shtëpive ka qenë pjesë e Dokumentit Politik dhe Pla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.296Z

Naser Kelmendit i sekuestrohenshtëpitë dhe hoteli Casa Grand

SARAJEVE - Shtatë prona të patundshme që janë në pronësi të Naser Kelmendi, përfshirë edhe hotelin Casa Grand janë bllokuar dje nga Gjykata në Bosnje- Hercegovinë. Sipas këtij vendimi janë sekuestruar dy banesa në Sarajev&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama