Rezultate te kerkimit per termin: +Casemiron

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.784Z

Kështu e nisë Ancelotti

Carlo Ancelotti e ka gati 11-shen e parë për edicionin e ri në La Liga. Trajneri italian thuhet se e ka gati formacionin për ndeshjen e parë ndaj Real Betis. Para Diego Lopez, Ancelotti ka vendosur për Casillas. Në mbrojtje nuk ka fare dilema. Ramos, Pepe, Carvaja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.414Z

Zgjedhin madrilianët, ja lojtarët që kërkojnë të blihen në verë

Tifozët e Real Madridit përmes një sondazhi në versionin online të Marca, kanë përzgjedhur lojtarët që do të dëshironin t’i shihnin në Santiago Bernabeu edicionin e ardhshëm. Mardilianët po përmbyllin një sezon pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.722Z

Reali i Ancelottit, Reali i talentëve

Carlo Ancelotti thuhet se po bën plan për të ndërtuar një Real Madrid të mbështetur nga disa lojtarë të rinjë. Trajneri italian i ka pesë lojtarë të ri në listë që llogaritë në ta. Isco, Morata, Jese, Carvajal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.246Z

Sondazhi: Këto janë formacionet e kërkuara për El Clasico

Gazeta prestixhioze "Marca" ka bërë një sondazh publik ku i ka mundësuar tifozëve spanjoll të zgjedhin formacionin e tyre për El Clasico për Realin dhe Barcelonën. Me votat e shumta, Real Madridi dhe Barcelona sipas tifozë duhet të nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.593Z

Reali intensifikon veprimet për blerjen e talentit të Boca Juniors

Real Madridi kërkon forca të freskëta në mesfushë. Mësohet se një përfaqësues i klubit spanjoll ka udhëtuar në Argjentinë ku ka patur bisedime me Boca Juniors për kolumbianin Wilmar Barrios, i konsideruar si një luftëtar në qendër të mesfushës. Ai shihet si alternativë për Modri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.505Z

Te Reali formacionin e bënë lojtarët, ja gabimi që iu kushtoi (Foto)

Humbja e thellë 0-4 në El Clasico vazhdon të jetë e pa kapërdishme për Real Madridin. Megjithatë fajtori po del që mos të jetë Rafa Benitez. Një takim i Ronaldos, Marcelos dhe Ramos me Rafa Benitezin tre ditë para El Clasicos po duket se ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.410Z

Dëmtohet rëndë Xavi Alonso, mungon 3 muaj

Mesfushori i Real Madridit, Xabi Alonso, ka pësuar një dëmtim të rëndë gjatë stërvitjes me skuadrën, ka bërë të ditur faqja zyrtare e klubit madrilène të mërkurën. Siç kanë raportuar mediat spanjolle, Alonso pritet të mungojë deri në tre muaj për shkak të thyerjes së gishtit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama