Rezultate te kerkimit per termin: +Caserta

Total: 85
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.820Z

Masakrohet shqiptari në Caserta të Italisë, dyshohet për trafik droge

CASERTA (ITALI) - Një 27 vjeçar shqiptar ka mbetur i vrarë sot në Itali, pas thikave të shumta që kishte marrë në trup. Policia që ka gjetur viktimën në rrugë dyshon se ngjarja mund të ketë ndodhë për rivalitet droge, pasi viktima njihej si person me precedentë penalë në shpërnda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.842Z

Pazaret e drogës në Itali, masakrohet me thika shqiptari

CASERTA - Një 27-vjeçar shqiptar ka mbetur i vrarë pas një sherri me thika në Caserta të Italisë. Policia ka nisur hetimet dhe dyshon se autorët janë bashkëkombës të 27-vjeçarit. I riu Xhevahir Malaj është gjetur gjysmë i gjallë më plot plagë thike dje në mëngjes nga karabinier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Arrestohen trafikantët, fejoheshin me vajza, i merrnin në Itali për të prostituuar

Operacioni Shkatrrohet grupi shqiptaro-italian i prostitucionit Tre persona, nj italian dhe dy shqiptar, u arrestuan me akuzn se shfrytzonin pr prostitucion vajza shqiptare t mashtruara dhe t trafikuara nga Shqipria me premtimet pr nj pun dhe jet m t mir. Policia kishte rn prej kohsh n gjurmt e nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.819Z

Itali, vritet me thikë 27 vjeçari shqiptar

Një shtetas shqiptar ka mbetur i vrarë sot në Itali. Xhevahir Malaj, 27 vjeç, është vrarë mëngjesin e sotëm në Caserta të Italisë. Burime policore nga vendi fqinj bëjnë me dije se 27 vjeçari ishte person me precedentë penale. Gjithnjë bazuar në këto burime, ngjarja ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.106Z

Naomi do të martohet në Itali

Martesë e mundshme në Campania të Italisë për Naomi Campbell. Pantera e Zezë, sipas thashethemeve të fundit ka zgjedhur Reggia di Caserta si vendin për të kurorëzuar ëndrrën e saj të dashurisë që ka mundësi të zhvillohet në dhjetor me manjatin rus Vladislav Doronin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.895Z

Ne kerkim per trafik droge kapet ne Itali Cesk Marashi

Transmetuar me 26042015 - 2015 PUBLICITET Nje 36 vjecar shqiptar eshte kapur nga policia italiane pasi per te ishte prere nje urdher-arresti si person ne kerkim per trafik drogebr br Cesk Marashi 36 vjec emigrant nga Shkodra eshte p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.196Z

Naomi Campbell do të martohet në Itali

Martesë e mundshme në Campania të Italisë për Naomi Campbell. 'Pantera e Zezë', sipas thashethemeve të fundit ka zgjedhur Reggia di Caserta si vendin për të kurorëzuar ëndrrën e saj të dashurisë që ka mundësi të zhvillohet në dhjetor me manjatin rus Vladislav Doronin. Duke përf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama