Rezultate te kerkimit per termin: +Casillias

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.398Z

Casillias në Arsenal, më afër se kurrë!

Iker Casillias drejt largimit nga Reali. Sipas gazetës spanjolle “Sport”, portieri i kombëtares spanjolle është shumë afër arritjes së një marrëveshje me skuadrën londineze, Arsenal. Reali pothuajse ka transferuar portierin Keylor Navas,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.955Z

Casillias, Realit: Më lejoni të shkoj te Arsenali

Pas triumfit të shumë pritur të La Decima me Real Madridin, portieri Iker Casillias është i gatshëm për ta provuar një sfidë të re, larg Bernabeut. Sipas El Confidencial, Iker Casillias i ka kërkuar skuadrës mbretërore prishjen e kontr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.682Z

Vendoset e ardhmja e Iker Casillias

Sezoni 2014 – 2015, do të jetë sezoni i fundit i Iker Casillias në Real Madrid. Portieri, tashmë legjendar i mbretërve, ka arritur marrëveshje me presidentin e klubit, Florentino Perez që pas përfundimit të edicionit të ardhshëm, të l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.389Z

“Jam më i mirë se Casillias, dhe ju e dini këtë”

Ardhja e portierit Keylor Navas te Real Madridi e ka shqetësuar Diego Lopezin, i cili ka filluar ta ndjej konkurrencën. Real Madridi ka zyrtarizuar portierin Navas, duke e shtuar numrin e portierëve në tre, ndërsa, vendi i dytë do të kërkohet ndërmjet Lop

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.343Z

Pepe me stil të frizurës “kamasutra”

Portieri i Real Madridit, Iker Casillias, na ka prezantuar stilin e ri të frizurës së mbrojtësit, Pepe. Pepe ndodhet me skuadrën e Realit në Amerikë për fazën përgatitore për edicionin e ri, ndërsa më të ndryshuar vendin, portugez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.558Z

Wenger telefonon Casilliasin

Pas qarkullimit të lajmeve se Real Madrid po mendon t’i largoj nga skuadra të dy portierët, Diego Lopez dhe Iker Casillias, ka bërë që trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, t’i bëjë një vend në skuadrën e tij këtij të fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.731Z

Spanja Del Bosque grumbullon Diego Costen

Diego Costa nuk e humbet Boterorin Brazil 2014 citon Supersport Sulmuesi u pershi ne listen zyrtare prej 23 emrash qe trajneri Vicente Del Bosque publikoi mesditen e te shtunesbr br Me Spanjen ne Brazil pervec Costes do te udhetojne edhe shume futbolliste te rendesishem qe paten nje rol kyc ne tri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama