Rezultate te kerkimit per termin: +Catherine +Zeta +Jones

Total: 152
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.930Z

Catherine Zeta-Jones, vuan ndarjen nga Michael

Duket sikur nuk ka ngelur më asgjë nga aktorja joshëse, përpara bukurisë të së cilës, përkuleshin të gjithë meshkujt në botë. Kamerat kanë arritur ta fotografojnë aktoren Catherine Zeta-Jones, të veshur me të zeza, me një cigare në dorë, duke ecur në rrugën afër një Kishe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.954Z

Catherine Zeta-Jones mjaft elegante në Los Angelos

Catherine Zeta-Jones është shfaqur mjaft elegante në premierën e filimit të saj RED 2 në Los Angelos. Aktorja 43-vjeçare kishte veshur një fustan të zi prej dantelle që i tregonte mjaft mirë trupin e saj që gjithëkush mund ta ketë zili.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.117Z

Catherine Zeta Jones sërisht në klinikë

Catherine Zeta Jones është shtruar sërish në një klinikë të specializuar për mjekimin e shqetësimeve depresive, nga të cilat aktorja vuan prej dy vjetësh. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja Sarah Fuller, e cila ka shtuar se Jones vendosi me vullnetin e saj që të shtrohej në spi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.444Z

Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones do të divorcohen

Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones së shpejti do të shpallin lajmin lidhur me divorcin e tyre. Kjo u njoftua nga gazeta “The Daily Star”. Sipas burimit të informacionit të gazetës, fillimi i proçesit të shkurorëzimit do të shpallet nga vetë Douglas. Në b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.462Z

Douglas e Catherine Zeta-Jones pushime të lumtura

Transmetuar më 15.03.2016 - 13:02 Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones, duken më të lumtur se kurrë. Çifti i famshëm të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit, kanë kaluar pushimet në Aspen pas 15 v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.757Z

FOTOT/ Catherine Zeta-Jones, super seksi krah pensionistëve

Catherine Zeta-Jones ka marrë pjesë në premierën e filmit Dads Army, në Londër. Ajo shoqërohej nga Pensionistët e Çelsit. Edhe pse ftohtë, 46-vjeçarja është shfaqur me një fustan të hapur dhe me mëngë të shkurtra. Aktorja duket shumë seksi, pavarësisht viteve që ikin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.674Z

Catherine Zeta Jones dhe Michael Douglas, përsëri bashkë

Lajmet rreth ndarjes së Catherine Zeta Jones nga bashkëshorti i saj Michael Douglas, ishin ato të cilat na lanë pa fjalë sapo i dëgjuam, pasi nuk mendonim se martesa e tyre do të merrte fund pas kaq shumë vitesh. Çifti ishin shfaqur gjithnjë shumë të lidhur me njëri tjetrin në publik d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama