Rezultate te kerkimit per termin: +Catherine +ZetaJones

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.417Z

FOTO/ Viola Davis, Jane Fonda, Zeta-Jones një leksion për bukurinë

Hollywood ka kohë që identifikohet me të rinjtë, por në Golden Globe, mbrëmjen e se dielës, komplimentat që mori Viola Davis, 49 vjeçe, Helen Mirren, 69, Catherine Zeta-Jones, 45, dhe Jane Fonda, 77, provoi se idealet e bukurisë ndryshojnë  ngadalë. Zonjat kryesore, duke përfshirë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama