Rezultate te kerkimit per termin: +Ccedil

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] ccedil / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2013-11-19

VIDEOLAJM/Brazil, Luftë në stadiumpër të blerë bileta për ndeshjen

BRAZIL - "Luftë" për të blerë bileta për një ndeshje kualifikuese për Kupën Botërore, e pabesueshme por  ndodhi në Stadiumin Blida, Algjeri ku më shumë se 50 persona u plagosën në turmën që u krijua kur u

No Pic available
  • 2010-09-04

Pse Shqiperia me terheqese per investitoret e huaja

pPara pak ditesh ne nje konference per shtyp ministrja e Integrimit dhe zedhenesja e qeverisep p p p classMsoNormalPara pak ditesh ne nje konference per shtyp ministrja e Integrimit dhe zedhenesja e qeverise Majlinda Bregu bente me dije rezultatet shume te mira te Shqiperise ne nj

No Pic available
  • 2010-09-04

Vendimi te gjitha makinat ne Shqiperi me targa te reja

Automjetet miratohet vendimi per targat e reja Te gjitha automjetet qe regjistrohen ne territorin e Shqiperise do te ndryshojne targen Qeveria miratoi dje vendimin per te pajisur me targa te reja te gjitha mjetet qe regjistrohen ne vend Ne kete vendim jane percaktuar te gjitha k