Rezultate te kerkimit per termin: +Celet

Total: 389
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.329Z

Vlore, celet sezoni turistik

Celet ne Vlore sezoni turistik per vitin 2009. Ne ceremoni ishin te pranishem kryebashkiaku, Shpetim Gjika,deputetet demokrate Ardian Kollozi dhe Bujar Leskaj, ndersa binte ne sy mungesa e perfaqesuevse te qeverise. "Vlora do te vazhdoje te jete 'mbreteresha' e turizmit shqiptar"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.461Z

Nje veti e pazakonte e njerezve me sy te celet

Transmetuar me 17052016 - 1443 Prej kohesh studiuesit mundohen te lexojne karakteristikat e personave thjesht dhe vetem duke i pare ne sy Kjo pasi duke pare ngjyren e syve mund te merren te dhena rreth personitbr br Studime te mepa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.547Z

Librazhd, celet ekspozita e maturantit

LIBRAZHD- Celet në Qëndrën Kulturore të Librazhdit ekspozita e maturantit Amarildo Sulonjaku. Në ekspozitën e hapur prej tre ditësh shfaqen 37 punime në gjini të ndryshme, si në etyde, vizatime, punime në tekstil, kompozicione, eksperimente t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.446Z

Celet ekspozita e piktorit Edmond Dhrami

Celet ne Muzeun Historik Kombetar ekspozita me piktura nderthurjet e drites te piktorit Edmond Dhrami. I prirur per te punuar ne teknikeen e vajit ai na sjell 27 punimet e tij te punuara ne dy vjet tematika e te cilave eshte konfuzimi dhe iluzjonimi. Ndermjet pikturave te Dhramit qe paraqiten s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.921Z

Tirane celet sezoni i koncereteve nderkombetare klasike

Celet sezoni i ri i koncerteve nderkombetare klasike ne kryeqytetin shqiptar. Kuarteti Pianoforti nga Gjermania do bej hapjen zyrtare te sezonit ndersa gjate periudhes dy mujore tetor-dhjetor publiku shqiptar pervec performances se artisteve nga mbare europa do kete mundesine te shijoj edhe shfaqjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.295Z

Celet neserpanairi i libritTirana 2010

TIRANEuml- Mbi 200 botime te reja do te prezantohen ne Panairin e Librit Tirana 2010 qe celet neser ne Pallatin e Kongreseve pjesa me e madhe e te cilave sillen per publikun per here te pare ne kete edicion te 13-te. Ky vit ka patur me pak botime te reja por kemi patur nje vershim titujsh te rinj qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.949Z

Focus 2010 celet sot ekspozita e fotografise

Konkursi Juria ka perzgjedhur 68 pjesemarres nga 170 aplikues Konkursi Nderkombetar i Fotografise Artistike Focus mberrin ne edicionin e tij te peste. Sot pasdite ora 17.00 ne teatrin Bylis te qytetit te Fierit celet ekspozita Focus 2010. Nga 170 aplikues per kete konkurs juria e perbere nga fotogr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama