Rezultate te kerkimit per termin: +Celulart

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] celulart / docs[0] 13 / hits[0] 14 /
No Pic available
  • 2014-01-31

SHKB hetim oficërevëqë tradhtuan kolegët

TIRANE- Oficerë të Policisë së Shtetit, që kanë marrë pjesë në operacionin për arrestimin e grupit të vendosjes së lëndëve eksplozive, kanë tradhtuar kolegët e tyre, duke dekonspiruar operacionin e koduar “Megaoper

No Pic available
  • 2010-08-28

Arrestohen për drogë dhe armë dy të rinj

Kor Dy banor t qytetit t Kors jan arrestuar nga policia nn akuzn e trafikimit t armve dhe lndve narkotike. Ka qen operacioni i koduar “Mngjesi” ai q ka uar n arrestimin n flagranc shtetasit Vasfi Isufi, 45 vje dhe Gjergji Ziu, 26 vje, q t dy banor t qytetit t Kors. Ky i fundit, sipas t

No Pic available
  • 2010-08-15

Nokia 1100, 10 mijë euro për një celular

Shifra më e lartë e blerjes së këtij celulari arrin në 32 mijë dollarë T gjith pyesin nse kan n shtpi, hedhur diku n cep, dika t vjetr q nj dit mund t kushtoj nj thes me para...? Mos u mundoni kot, pasi me prjashtim t Nokia 1100, asgj tjetr nuk vlen m shum. Por, edhe nse k

No Pic available
  • 2010-08-14

Kujdes, Google po na përgjon!

“Google” na prgjon. Ai ndjek dhe regjistron lvizjet tona n rrjet. Sheh at q krkojm, at q lexojm apo shohim. E di se ku jemi. I njeh interesat tona, madje edhe ato q ne duam t’i mbajm t fshehura. Kontrollon prmbajtjen dhe destinacionin e e-mail- eve. Ndoshta pak veta e din, dikush d

No Pic available
  • 2010-07-14

Punonjësit e shtetit, 250 milionë lekë më pak për celularët

Buxheti, pse shkurtohet fondi për pronarët dhe të përndjekurit Gati heqja e tarifave t telefonit pr t gjith punonjsit e shtetit. Vendimi sht prgatitur tashm nga Ministria e Financave dhe pritet t kaloj s shpejti n Kshillin e Ministrave. Ky projektligj do t kursej nga buxheti i

No Pic available
  • 2010-07-12

Ndryshimet në buxhet, shtyhen me 4 ditë punimet e Kuvendit

Seanca e fundit plenare, më 26 korrik Diskutimet pr ndryshimet n buxhetin e vitit 2010 shtyjn punimet e Kuvendit. Ndonse seanca e fundit ishte parashikuar n datn 22 korrik, burime nga Kuvendi pohojn pr gazetn se diskutimet e gjata q parashikohen pr ndryshimet n buxhet, do t shty

No Pic available
  • 2010-06-20

Shenjat e ndryshimit

Shteti m i ri n bot mund ta ket flamurin e vet, himnin kombtar dhe pasaportat, por optimizmi sht duke rn, dy vjet q kur Kosova shpalli pavarsin nga Serbia. Deri m tash, Kosova sht njohur vetm nga nj e treta e vendeve antare t Kombeve t Bashkuara, pr shkak t shqetsimeve mbi ligjshmrin e ndarjes nga