Rezultate te kerkimit per termin: +Cerrikut

Total: 380
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.629Z

Masakra e Cerrikut, deshmon i akuzuari

I akuzuari per masakren e Cerrikut, Bujar Buzani deshmoi kunder te pandehurve te tjere ne procesin e nisur per kete ceshtje. Buzani fajeroi Met Bozin dhe Bujar Xhepaxhiun, si organizatore te masakres se Cerrikut. Buzani tregoi se si ishin tortuar dhe me pas vrare gardistet ne Cerrik.I pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.142Z

“Masakra e Cerrikut”, perfundojne hetimet

Tirane – Prokuroria e Krimeve te Renda i ka dhene fund hetimeve njevjecare per masakren e Cerrikut, 11 vjet me pare. Nente autoret e saj jane derguar dje per gjykim nga prokuroria, ku edhe se shpejti do te perballen me togat e zeza. Ata akuzohen per veprat penale “vrasjes ne rrethana cilesuese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.618Z

Banda e Cerrikut, dështon seanca, munguan avokatët

TIRANE- Ne Gjykaten e Krimeve te Renda eshte shtyre sot seanca gjyqësore ndaj Bandes se Cerrikut. Edhe sot shkak per shtyrjen e seances ka qene mungesa e avokateve mbrojtes. Ne kete proces gjyqesor ne cilesine e te pandehurit jane Llazar Bicja, Meti Bozi, Arjan Toska, Roland Sota (Xhepexhiu), Alban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.967Z

"Banda e Cerrikut", avokatja nxehet me prokurorin

Tirane-Pyetjet e prokurorit per te pandehurin e "Bandes se Cerrikut", kane nervozuar avokaten mbrojtese, e cila ka lene sallen e gjyqit. Seanca e djeshme gjyqesore, ndaj anetareve te "Bandes se Cerrikut", eshte shoqeruar me debate te shumta mes avokates mbrojtese dhe prokurorit. Shkak per nxehjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.152Z

Masakra e Cerrikut, sulmohet prokurori

I pandehuri kryesor i masakres se Cerrikut, Roland Xhepexhiu ka akuzuar prokurorine se po fsheh te verteten e ngjarjes se 23 majit 1997 per te mos u zbardhur emrat e fajtoreve te vertete. Procesi i masakres se Cerrikut ka kulmuar me debate, akzua e kercenime mes te dyja paleve, aq sa i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.826Z

Banda e Cerrikut burg per jete 3 anetareve

Merr fund ne Gjykaten e Shkalles se Pare per Krime te Renda gjykimi per nente te akuzuarit si anetar te Bandes se Cerrikut Gjykata e Krimeve te Renda i ka dhene fund gjykimit te nente te pandehurve te akuzuar per ngjarjen e rende te vitit 1997 qe njih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.064Z

Banda e Cerrikut Prokuroria3 denime me burg pe jete

TIRANE- Prokuroria jep pretencen ndaj anetareve Bandes se Cerrikut duke kerkuar denime te pejetshme per 3 nga anetaret e kesaj bande. Ne seancen e sotme ne Gjykaten e Krimeve te Renda prokurori ka kerkuar burgim te perjetshem per Meti Bozin Arjan Tosken dhe Roland Xhepaxhiun. Gjithashtu prokuroria k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama