Rezultate te kerkimit per termin: +Ceshte

Meta: total 463 / total_found 463 / time 0.000 / keyword[0] ceshte / docs[0] 463 / hits[0] 519 /
Pse minoritaret e duan minoritet Himaren
 • 2014-12-08

Pse minoritaret e duan minoritet Himaren

Transmetuar me 08122014 - 1521 Vini re zoti Dule merr persiper gjithmone te avokatoje me shume nga sa ka shtat dhe meritokraci politike shte nje politikan qe per me teper se gati 12 vjetet e fundit jeton perzenien politike me vote nga zgjedhesit e komunes m

Mbi borxhin publik dhe rregullimin ligjor te tij
 • 2014-12-05

Mbi borxhin publik dhe rregullimin ligjor te tij

e Premte 5 Dhjetor 20141218 pm ZEF PREIbrbr   Diten e djeshme ne Komisionin Parlamentar per Ekonomine dhe Financat u shqyrtuan amendimet e propozuara ne ligjin nr 9665 date 18122006 Per huamarrjen shteterore borxhin shteteror dhe garancite shteterore te huas ne Republik

A i mbrojti Enver Hoxha kufijte nepermjet Luftes
 • 2014-12-04

A i mbrojti Enver Hoxha kufijte nepermjet Luftes

e Enjte 4 Dhjetor 20141205 pm MENTOR NAZARKObrbr   Ne librin Kodi Da Vinci nje nga personazhet i rene ne kontakt me nje te vertete alternative me ate te Bibles mbi figuren e Jezu Krishtit i thote perafersisht bashkebiseduesit te vet Njerezimi do tronditet kur te marre v

Puna ne te zeze Rama Pas hekurave punedhenesi
 • 2014-12-03

Puna ne te zeze Rama Pas hekurave punedhenesi

e Merkure 3 Dhjetor 20141250 pm Drejtuesit e bizneseve do te jene te detyruar per te siguruar punemarresin nese duan tu shpetojne hekurave te qelise brQeveria eshte duke hartuar ndryshimet e nevojshme ne ligj per te ashpersuar masat deri ne burgim per te gjithe ata punemarres qe

Rama perballet me bizneset ne aksionet per dritat merr vleresime
 • 2014-11-27

Rama perballet me bizneset ne aksionet per dritat merr vleresime

Kryeministri Edi Rama ka qene sot ne terren per te ndjekur nga afer kunder perfitimit te paligjshem te energjise ne nje prej segmenteve ku zhvillohet ai ne autostraden Tirane-Durresbr br Atje Rama eshte njohur me nje rast konkret ku abonenti biznes jo vetem ka qene debitor ne vleren 24 milione lek

No Pic available
 • 2014-11-24

Lufta Enver Hoxha dhe banaliteti i se keqes

e Hene 24 Nentor 20141222 pm FITIM ZEKTHIbrbr   Gjeja me e shemtuar ne lidhje me poshtersite apo krimet e kryera ne menyre sistematike dhe te organizuar eshte perpjekja per ti normalizuar ato Pergjate historise ka pasur shume dhune e vrasje por ne permasen e atyre te total

Vizita e te vertetave
 • 2014-11-14

Vizita e te vertetave

Transmetuar me 13112014 - 1636 Nga Skender Minxhozibr br Kur me 14 tetor Serbia dhe Shqiperia konsumuan perplasjen e pare publike mes tyre ne nje stadium futbolli u duk sikur papritur te dyja palet kishin zbuluar sesa shume urreheshin mes tyre Kjo ishte t