Rezultate te kerkimit per termin: +Ceshte

Meta: total 479 / total_found 479 / time 0.013 / keyword[0] ceshte / docs[0] 479 / hits[0] 536 /
Flamur Noka hedh poshte Mero Bazen Shpifje e ulet per lidhje inekzistente me Gjuten
  • 2015-02-27

Flamur Noka hedh poshte Mero Bazen Shpifje e ulet per lidhje inekzistente me Gjuten

Transmetuar me 27022015 - 1030 Ish ministri i Brendshem Flamur Noka akuzon botuesin e TemA Mero Baze per shpifje te uleta ndaj tij lidhur me rastin Gjutabr br Behet fjale per fisin Gjuta ku nje prej anetareve te tyre Emirjon Gjuta u arrestua nen dyshimet

Publikohet fotoja e vetme e xhihadistit John
  • 2015-02-27

Publikohet fotoja e vetme e xhihadistit John

0 brbr brbrKjo eshte fotoja e vetme e Mohammed Emuazi kur ishte 10 vjec nxenes shembullor i nje shkolle fillore ne Londren perendimorebrbr brbrAktualisht rreth 27 vjec ai ndryshe njihet ne te gjithe boten si Xhihadisti John ekzekutori i disa pengjeve perendimore ne 6 muajt e fundit ne territoret e

Kadare Avokate meskine perligjin moshapjen e dosjeve
  • 2015-02-17

Kadare Avokate meskine perligjin moshapjen e dosjeve

e Marte 17 Shkurt 20150807 am brbrPer shkrimtarin e madh Ismail Kadare eshte turp qe Shqiperia nuk i ka hapur ende dosjet sekrete te komunizmit Ne nje bisede per 8220Shqip8221 te Rudina Xhunges nga Izraeli ku mori cmimin 8216Jerusalem8221 Kadare flet per temat me te nxehta shqip

Grate me te pasmet me te gjera ne bote 8220I duam format tona Zoti na i ka dhuruar8221
  • 2015-02-17

Grate me te pasmet me te gjera ne bote 8220I duam format tona Zoti na i ka dhuruar8221

e Marte 17 Shkurt 20151513 pm PausePlayPlayPrevNext brbrKater gra jane kurorezuar si fitueset e te pasmeve me te gjera ne bote me afersisht 1 meter gjeresiSSSAbrASSMikel Denise Marlena and Claudia tregojne se nuk kane qene k

Greqia prane marreveshjes me huadhenesit
  • 2015-02-13

Greqia prane marreveshjes me huadhenesit

0 brbr brbrGreqia duket se eshte prane nje marreveshjeje te re me kredidhenesit nderkombetar Sinjalet e para drejt nje kompromisi te mundshem u dhane ne samitin e krereve te shteteve europiane qe perfundoi ne oret e para te se premtesbrbr brbrKryeministri grek Aleksis Cipras i pranishem ne samit fo

Origjinat  si Bibla  dhe Kurani
  • 2015-02-11

Origjinat si Bibla dhe Kurani

e Merkure 11 Shkurt 20151238 pm MYFTAR BARBULLUSHIbrbr   Ne vitin 1989 pasi Charles Gaston pranoi vrasjen e nje shitesi ne nje dyqan cigaresh ne Sacrameneto Caliphornia Gaston u perball me denimin me vdekje  Avokati i tij mbrojtes do te befasonte sallen e gjyqit duke e

Shkrimtari nderohet me cmimin 8220Jerusalem8221 Kadare Hapja e dosjeve eshte kthyer ne ankth ne Shqiperi
  • 2015-02-10

Shkrimtari nderohet me cmimin 8220Jerusalem8221 Kadare Hapja e dosjeve eshte kthyer ne ankth ne Shqiperi

e Hene 9 Shkurt 20150845 am brbrIsmail Kadare eshte nderuar mbreme me cmimin letrar Jerusalem Ky cmim i jepet shkrimtarit shqiptar per kontributin e tij ne lirite individuale te njeriutbrbrp classwp-caption-textShkrimtari Ismail KadareSSSAbrASSCeremonia e ndarjes se Jerusalem