Rezultate te kerkimit per termin: +Ceshtjes

Meta: total 1000 / total_found 5372 / time 0.002 / keyword[0] ceshtjes / docs[0] 5372 / hits[0] 6761 /
No Pic available
  • 2017-03-02

Apeli i vëllait të Liljanës, Bregu: Uroj që gjyqtarja të marrë vendimin e duhur

Duke marrë shkasë nga intervista e dhënë për Ora News nga vëllai i të ndjerës Liljana Rukos, e cila u hodh nga bashkëshorti, ka reaguar edhe deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Ajo shkruan se uronte që kujdestarinë e dy fëmijëve të mbetur jetimë ta marrë daja i tyre, i

Vetting i veremosur
  • 2017-02-23

Vetting i veremosur

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Nuk keni faj, e harruat. Po hallakateni me keto grabitjet e vogla neper rruge. Te pakten hajdutet e vjedhjeve te fundit tek kthesa e Rinasit u treguan babaxhane. Gjysmat e parave i kishin groposur ne toke brenda tenxhereve dhe

Hakmarrja per drejtesi Nishani Hetim pese gjyqtareve
  • 2017-02-14

Hakmarrja per drejtesi Nishani Hetim pese gjyqtareve

p styletext-align justifyNje dite pasi Gjykata e Apelit shpalli te pafajshem te gjithe anetaret e organizates Hakmarrja per Drejtesi Presidenti i Republikes me statusin e kreut te KLD-se ka kerkuar nisjen e hetimeve per te verifikuar dyshimet sipas tij te arsyeshme per shkelje disiplinore te gjyqtar

The Sun Vrasesi i deportuar pronar lavazhi ne Britani
  • 2017-02-14

The Sun Vrasesi i deportuar pronar lavazhi ne Britani

p styletext-align justifyNje vrases shqiptar i perjashtuar fillimisht nga Britania ka arritur te kthehet serish aty duke sfiduar kontrollet e rrepta te kufirit dhe tani eshte pronar i nje firme lavazhi makinash 43-vjecari Selami Cokaj dikur ne listen e te shumekerkuarve te Interpolit u deportua ne

Killeri shqiptar jeton ne Britani si pronar lavazhi
  • 2017-02-13

Killeri shqiptar jeton ne Britani si pronar lavazhi

p styletext-align justifyNje vrases shqiptar i perjashtuar fillimisht nga Britania ka arritur te kthehet serish aty duke sfiduar kontrollet e rrepta te kufirit dhe tani eshte pronar i nje firme lavazhi makinash 43-vjecari Selami Cokaj dikur ne listen e te shumekerkuarve te Interpolit u deportua ne

Migjeni i censuruar8221 i Kadarese cila eshte e verteta
  • 2017-02-10

Migjeni i censuruar8221 i Kadarese cila eshte e verteta

p styletext-align justifyThuhet se redaktoret jane armiqte me te medhenj te shkrimtareve Dhe kjo eshte e kuptueshme Ata jane kirurget letrare qe mund ti japin jete vepres ose ta varrosin ate pergjithnje ne pluhurin e harresesbrbr p styletext-align justifyNuk dihet saktesisht ne fakt nese ata thjesht

Kanadaja paralajmeron SHBA-ne per vendosjen e te drejtave doganore
  • 2017-02-10

Kanadaja paralajmeron SHBA-ne per vendosjen e te drejtave doganore

brbrMinistrja kanadeze e Puneve te Jashtme Chrystia Freeland i beri te ditur sekretarit amerikan te Shtetit Rex Tillerson se nje takse doganore mbi prodhimet kanadeze do te conte ne masa te ngjashme si pergjigjebrbr brbrNe nuk dime se cili do te jete qendrimi i SHBA-se persa i perket ceshtjes te te