Rezultate te kerkimit per termin: +Cfar

Total: 2539
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.524Z

Ja për cfarë ka nevojë Nora Istrefi (Foto)

 Këngëtarja super seksi, Nora Istrefi, thuajse cdo herë dinë të duket si mos më mirë. Linjat e saj trupore, bëjnë që asaj cdo gjë t’i shkoj për shtati. Istrefi, i kushton shumë rëndësi look-ut të saj, dhe se c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.255Z

Afrona – Bleros: Më vjen keq cfarë kam thënë .. (Foto)

Cifti i njohur, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, gjërat personale nuk përtojnë që t’i ndajmë me miqtë e tyre, duke mos përjashtuar as të tjerët. Dhuratat ndaj njëri tjetrit, dashurinë, madje edhe fotot nga shtrati, i kanë ndarë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.289Z

Cfarë po i pëshpërit Edi Rama-Ditmir Bushatit

TIRANË-“Cfarë po flet me Ditmir Bushatin, Edi Rama në avion”, kjo është pyetja që lind vetvetiu sapo sheh këtë foto. Në Facebook, kryetari i PS, Edi Rama ka postuar foto gjatë vizitës në Danimarkë ku takoi dhe kryeministren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.554Z

Cfarë do të thotë të bësh dicka “si një vajzë?”-VIDEO

TIRANË-Zbuloni mesazhin kuptimplotë në këtë video të mrekullueshme. Cfarë do të thotë të veprosh “si një vajzë”. Kjo shprehje që dëgjohet rëndom sidomos nga goja e meshkujve. Cfarë është realisht t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.287Z

Dëshmia bombë: Unë e di cfarë ndodhi me Boeingun malajzian të zhdukur

MALAJZI-Shefi i Policisë së Indonezisë, gjenerali Sutarman, ka zbuluar fakte të pabesueshme gjatë një takimi me zyrtarë të lartë të policisë dhe me përfaqësues të kompanisë ajrore “Malaysia Airlines”. Ai pohoi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.112Z

Cfarë do bëhesh në jetë? Varet nga muaji kur ke lindur

TIRANE-Nuk është vetëm dëshira për punën që bën, por profesioni nuk vjen vetëm si pasojë e studimeve, dëshirës, mundësive. Mesa duket ka një statistikë që na dëshmon sesi të gjejmë profesionin e duhur n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.691Z

Putin: Cfarëdo që bën natën e martesës, përfundon e q...(Shihni reagimin e Merkel)

Presidenti rus Vladimir Putin ka folur rusisht në një takim me liderët evropiane në samitin e G20 ku nuk është përmbajtur dhe me një shprehje plot shaka, por që ka tingëlluar keq në sy të kancelares gjermane Angela Merkel. Duke folur mbi nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama