Rezultate te kerkimit per termin: +Cfare

Meta: total 1000 / total_found 17551 / time 0.007 / keyword[0] cfare / docs[0] 17551 / hits[0] 27681 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Nga Artan Fuga/ Unë sot votoj, përndryshe do të isha budalla

Une sot votoj sipas ndergjegjes sime. Ndonese Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do te duhej qe cdo shqiptari t’i kishte derguar thirrje zyrtare te personalizuar per ta ftuar ne votime duke i treguar daten, oraret, dhe vendin e tij te votimit. Pavaresisht se cdo qytetari duhej t’i kishte der

No Pic available
  • 2017-06-12

Tahiri-Luan Ramës: LSI duhet të shkarkohet nga çdo përgjegjësi qeverisëse

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i është përgjigjur nënkryetarit të LSI, Luan Rama. Në një status në FB, Tahiri ka deklaruar se LSI duhet të shkarkohet nga çdo përgjegjësi qeverisëse.  Sipas Tahirit, deklarata e Luan Ramës sot konfimroi se Presidenti i zgjedhur Ilir M

No Pic available
  • 2017-06-11

INTERVISTA/ Patozi: Rruga ime nuk mbaron tek listat e Bashës

Astrit Patozi është një prej figurava të larta të Partisë Demokratike që mbeti jashtë listave të kandidatëve për deputetë të Lulzim Bashës, për zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit. Pas publikimit të listave ai kë bërë disa reagime, si edhe është takuar me pjesën tjetër të

No Pic available
  • 2017-05-30

Gra shtëpiake që kanë pjellë 3-4 fëmijë Imami shpjegon krahasimin

Deputeti Arben Imami, i lënë jashtë listave të PD-së ka reaguar në përpjekje për të sqaruar kontekstin e deklaratës së tij  se Basha la jashtë Topallin dhe futi në parlament gra shtëpiake që kanë pjellë 3-4 fëmijë. Imami u vu në qendër të akuzave pas deklaratës së &

No Pic available
  • 2017-05-29

Akuzat e forta të Topallit: Basha zhbëri PD-në. Përdori logon si biznes privat

Deputetja demokrate dhe ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka thyer heshtjen, duke reaguar ashpër pas përjashtimit të saj nga listat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 qershorit. Përmes një deklarate për mediat, Topalli thotë se prej 26 majit, edhe zyrtarisht, kjo nuk e

No Pic available
  • 2017-05-29

Konsulli shqiptar në Munih: Marrëveshje Shqipëri-Kosovë për gjuhën shqipe

Arten Hanku, Konsull i përgjithshëm i Republikës se Shqipërisë në Munih thotë se do të ketë një marrëveshje bilaterale midis Shqipërisë dhe Kosovës për të zhvilluar sa më shumë programet e gjuhës shqipe në Landin e Baravisë dhe lande të tjera të Gjermanisë. Intervista e plot

No Pic available
  • 2017-05-27

Patozi: Finalizim i një procesi te pandalshem degradimi

Astrit Patozi komenton mos perfshirjen e tij në listat e PD-e . ASGJE S’KA NDODHUR NE NJE DITE, GJITHCKA ESHTE SI ME PARE Kisha shume kohe qe e ndaja me miqte e mi nje lloj neverie per katandisjen dramatike te ambjentit politik ne Shqiperi, pa guxuar asnjehere te mendoja qe edhe une vete te m