Rezultate te kerkimit per termin: +Champions +Juventusi

Meta: total 705 / total_found 705 / time 0.033 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 / keyword[1] juventusi / docs[1] 5098 / hits[1] 7315 /
I frikësohet arrestimit të Ronaldos, ja çfarë bën Juvja!
  • 2019-03-21

I frikësohet arrestimit të Ronaldos, ja çfarë bën Juvja!

Gazeta amerikane New York Times zbulon një të dhënë të rëndësishme për programin e Juventusit për verën e ardhshme. Në kolonat e saj shkruhet se klubi bardhezi nuk do të marrë pjesë në ndeshjet e turneut të zakonshëm International Champions Cup në Amerikë, por të luajë sfidat q

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)
  • 2019-03-13

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)

#td_uid_1_5c8973ef56669 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10907986-6801811-Cristiano_Ronaldo_s_girlfriend_Georgina_Rodriguez_cries_tears_of-m-49_1

Juventus-Atletico, momenti i së vërtetës për Ronaldon
  • 2019-03-12

Juventus-Atletico, momenti i së vërtetës për Ronaldon

Erdhi momenti i verdiktit të madh për Juventusin, pritjes 3-javori po i vjen fundi. Sontë në Allianz Stadium të Torinos do të zbresin në fushë Juventusi dhe Atletico e Madridit, për aktin e dytë të 1/8-ave të Champions League. Në Wanda Metropolitano bardhezinjtë u mposhtën 2-0 pa treg

Lippi parashikon pëmbysjen e Juventusit ndaj Atleticos!
  • 2019-03-11

Lippi parashikon pëmbysjen e Juventusit ndaj Atleticos!

Marcello Lippi, trajneri që fitoi të fundit Kupë Europiane me Juventusin, në vitin 1996, tha të hënën se ata që besojnë se skuadra torineze është jashtë Champions-it, pas disfatës 2-0 në Wanda Metropolitano, nuk e njeh frymën e bardhezinjve. Lippi mendonin se trajneri Massimiliano All

No Pic available
  • 2019-03-06

Revolucion te Reali, Marcelo i pari që largohet

Eliminimi nga Champions League me Realin e Madridit që lëshoi fronin e Europës pas 1011 ditësh pritet të sjellë një revolucion të vërtetë në shtëpinë e Los Blancos. Tifozët kërkojnë largimin e presidentit Florentino Perez. Megjithatë ai që i ka orët të numëruara në shtëpinë

Çmendet Juventusi, ofron 120 milionë euro për 19-vjeçarin
  • 2019-03-05

Çmendet Juventusi, ofron 120 milionë euro për 19-vjeçarin

Juventusi tashmë është duke menduar për të ardhmen dhe ka vendosur në fokus Joao Felix, qendërsulmuesin e Benfica. Ky i fundit ka ngjallur interesin edhe të klubeve të tjera europiane, si Atletico Madrid, Real Madrid, Barcelona dhe Manchester United. Bardhezinjtë, megjithatë, siç raport

Solskjaer e lë në stol, Lukaku kërkon transferimin te Juventusi
  • 2019-02-27

Solskjaer e lë në stol, Lukaku kërkon transferimin te Juventusi

Ardhja e trajnerit norvegjez Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Manchester Unitedit, ka rezultuar më shumë se e suksesshme për klubin, që tashmë është rikthyer bindshëm në garë për një vend në zonën Champions të renditjes. Megjithatë nuk duket kaq i lumtur qendërsulmuesi i skuadrës,