Rezultate te kerkimit per termin: +Champions +League

Meta: total 1000 / total_found 5788 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9261 / hits[0] 13975 / keyword[1] league / docs[1] 10857 / hits[1] 15764 /
Thohir: Suning do të rikthejë Interin e madh
  • 2017-06-24

Thohir: Suning do të rikthejë Interin e madh

Mendoj se Suning ka burimet e nevojshme financiare për të ndërtuar një Inter të madh. Presidenti zikaltër, Eric Thohir flet pas shumë kohësh në lidhje me projektin për ndërtimin e një skuadre të sukseshme në Itali dhe Europë. Numri 1 i klubit, edhe pse me kompetenca të limituara pasi

Skënderbeu, skuadra e parë shqiptare në renditjen e UEFA-s
  • 2017-06-23

Skënderbeu, skuadra e parë shqiptare në renditjen e UEFA-s

Edhe pas këtij sezoni Skënderbeu vazhdon të jetë skuadra e parë shqiptare që renditet më lart në klasfikimin e UEFA-s për klube. Korçarët edhe pse kanë humbur 6 pozicione krahasuar me një sezon më parë duke rrëshkitur në vendin e 204-t, i lënë pas të gjitha klubet e tjera shqipta

Kukësi prezanton spanjollin Serran
  • 2017-06-21

Kukësi prezanton spanjollin Serran

Pas zyrtarizimit të marrëveshjeve me Hair Zeqirin dhe Rustem Hoxhën, Kukësi ka prezantuar zyrtarisht përpara mediave blerjen e tretë të kësaj merkatoje. Mbrojtësi spanjoll Albert Serran i shoqëruar nga menaxheri i klubit verilindor Naim Halili, pasi hodhi firmën mbi kontratë tha edhe fja

No Pic available
  • 2017-06-19

Zidane i telefonon Ronaldos: Qëndro, kemi nevojë për ty

Cristiano Ronaldo është padyshim telenovela futbollistike e kësaj vere. Prej ditësh po flitet për dëshirën e tij për tu larguar nga Reali i Madridit, për shkak të problemeve me drejtësinë për evazion fiskal, por është dikush që po tenton të ndryshojë rrjedhën e kësaj historie. B

Partizani: Botev rival i fortë, por kalojmë ne
  • 2017-06-19

Partizani: Botev rival i fortë, por kalojmë ne

Respekt maksimal por kundërshtarin por aspak frikë. Shorti i turit të parë kualifikues të Europa Leagues e ka vendosur Partizanin përballë skuadrës bullgare të Botev Plovdiv, një ekip me eksperiencë në Kupat e Europës por që në vitet e fundit nuk ka pasur ndonjë ecuri mbresëlënëse

Skënderbeu dhe Partizani me fat, short i vështirë për Tiranën
  • 2017-06-19

Skënderbeu dhe Partizani me fat, short i vështirë për Tiranën

Skënderbeu, Tirana dhe Partizani mësuan rivalët e tyre europian me 3 skuadrat shqiptare që patën një fat të ndryshëm nga goglat e Nionit sa i përket skuadrave që do të gjejnë përballë, ku bardheblutë janë skuadra që kapi rivalin më të vështirë, ndërsa korçarët dhe për faktin

Ch. League, përcaktohet shorti për Kukësin dhe Trepça 89
  • 2017-06-19

Ch. League, përcaktohet shorti për Kukësin dhe Trepça 89

Në Nion të Zvicrës po hidhet shorti i raundit të parë eliminator të Uefa Champions League. Kukësi në raundin e dytë eliminator do të përballet me moldavët e Sherif Tiraspolit, që kanë një përvojë jo të vogël në arenën ndërkombëtare. Ndeshjet skuadra e Kukësit do ti luajë në