Rezultate te kerkimit per termin: +Champions +Monako +Benfika

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.028 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 / keyword[1] monako / docs[1] 961 / hits[1] 1336 / keyword[2] benfika / docs[2] 621 / hits[2] 888 /
No Pic available
  • 2017-08-24

Champions, Juve gjen Barçën, Bayern-PSG dhe Real-Dortmund

Juve-Barça, Bayern-PSG, Real-Dortmund dhe Chelsea-Atletico do të jenë ndër përballjet më spektakolare që do të shohim në fazën e grupeve të Champions League për sezonin e ri, pas shortit të hedhur këtë të enjte në Monako. Skuadrat ishin ndarë në 4 vazo, me disa risi që këtë her

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

Rënia e lavdishme e Murinjos!
  • 2015-12-20

Rënia e lavdishme e Murinjos!

Multimiliarderi rus Abramoviç, e largon nga drejtimi i "Çelsit" Nga Skifter Këlliçi Ndodhi ajo që ziente prej ditësh në shtypin sportiv botëror, Murinjo nuk do të jetë më trajneri i Çelsit. Në një takim rrufe që u zhvillua gjatë javës në zyrat e këtij klubi të lashtë angl

Juventus kualifikohet deshton Liverpul
  • 2014-12-10

Juventus kualifikohet deshton Liverpul

brbrJuventus u kualifikua per ne 18 e Champions League pas barazimit0-0  ne shtepi ne takimin e fundit te fazes ne grupe ndaj Atletikos se vendit te pare ne grupin A Pak emocione ne kete ndeshje ku meriten me te madhe e kishte Bufon qe arriti te shpetonte rezultatin ne disa raste Pas ketij barazi

Përfundojnë përballjet e Champions-it
  • 2014-11-27

Përfundojnë përballjet e Champions-it

Sapo kanë përfunduar takimet e radhës së grupeve në Ligën e Kampioneve, ku kanë zhgënjyer skuadrat e mëdha. Rezultatet e përballjeve të sotme janë: Anderleht-Gallatasarai 2-0 Arsenal-Borusia Dortmund 2-0 Atletiko Madrid-Olimpiakos 4-0 Bazel-Real Madrid 0-1 Bajern Leverkusen- Monako 0-1

Atletiko, Arsenal dhe Leverkusen, mes 16 më të mirëve në Champions
  • 2014-11-27

Atletiko, Arsenal dhe Leverkusen, mes 16 më të mirëve në Champions

Juventusi, një pikë larg kualifikimit. Liverpuli lë gjithçka për ndeshjen e fundit Ndeshjet e pesta në fazën në grupe në Ligën e Kampioneve e kanë çuar në 11 numrin e skuadrave të kualifikuara mes 16 më të mirave. Dje, listës i janë bashkuar ekipet e Atletiko Madrid, Arsenalit dhe

Champions, skuadrat kërkojnë hakmarrjen në ndeshjet e kthimit
  • 2014-11-04

Champions, skuadrat kërkojnë hakmarrjen në ndeshjet e kthimit

Rikthehet sot spektakli dhe emocionet e Ligës së Kampionëve në ndeshjet e grupeve A, B, C dhe D. Sot në mbrëmje do të luhen të njëjtat takime të dy javëve më parë, por tanimë skuadrat pritëse dhe mike do të ndërrojnë vendet. Kryendeshja e sotme do të jetë padyshim ajo mes Realit