Rezultate te kerkimit per termin: +Championsit

Total: 526
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.767Z

Shakhtari, befasia e Championsit

Shakhtar Donetsku po bën mrekulli në Ligën e Kampionëve. Pas barazimit ndaj kampionit italian Juventus, skuadra ukrainase ia doli ta mposhtë kampionin aktual të Evropës, Chelsea të martën mbrëma me rezultat 2:1. Trajneri Mircea Lucescu thotë se skuadra ukrainase do të jetë befasia e Cha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.642Z

Barcelona turpëron Bajernin, me një këmbë në finalen e Championsit

Barcelona ka shkatërruar Bajern Mynihun në ndeshjen e vajtjes të gjysmëfiinales së Championsit, duke fituar 3-0 në “Kamp Nou”. Pjesa e parë është mbyllur në barazim 0-0, me Nojerin që ka shpëtuar portën dy herë, në fillim ndaj goditjes Suarezit dhe më pas ndaj Dani Alvesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.332Z

Finalja e Championsit, kupa mbërrin në Kardif

Kupa mbërrin! Ajo, më e bukura, më pesitigjiozja, më e kërkuara. Ajo me veshë të mëdhenj. Trofeu i Championsit 2016-2017 ka zbarkuar në Kardif mes duarve të ambasadorit të UEFA-s Ian Rush dhe të kryeministri të Uellsit, Carel Welsh. Finalja e Championsit do të luhet të shtunën më 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.206Z

Ronaldo dhe shorti i Championsit ne fokus te mediave nderkombetare

var fbShare url httpvizionplusalronaldo-dhe-shorti-i-championsit-ne-fokus-te-mediave-nderkombetaresize smallp styletext-align justifyShtypi nderkombetar i se martes u hap natyrshem me nje vemendje kryesore te Cristiano Ronaldo Keshtu France Football kishte ne faqen e pare portugezin me Topin e Arte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.168Z

Ibrahimovic, njeriu i Championsit

Edhe pse nuk e ka fituar kurrë Ligën e Kampionëve, Zlatan Ibrahimovic ka me çka të mburret në këtë eveniment. Sulmuesi suedez e ka thyer rekordin absolut, duke u bërë lojtari i parë në histori të këtij kompeticioni që shënon gol me gjashtë ekipe të ndryshme, përfshirë këtu Ajaxi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.297Z

Ronaldo alarmon madrilenët, rrezikon finalen e Championsit?

Florentino Perez pati paralajmëruar Zinedine Zidanen, që të harrojë El Clasicon dhe të përqendrohet te finalja e Championsit, por francezi vendosi të hedhë në fushë më të mirët në Camp Nou. Duket se kokëfortësia e trajnerit madrilen pati edhe kosto, pasi Cristiano Ronaldo pësoi një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.031Z

Parathenia e finales se Championsit Dortmund-bajern

Nuk pati vetëm gola në duelin mes Dortmundit dhe Bajernit në Bundesligë. Barazimi 1-1, me gola të Blashçikovskit dhe Mario Gomezit, u arrit në një ndeshje të ashpër, ku nuk munguan gabimet, tensioni dhe kartoni i kuq dhe që ishte parathën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama