Rezultate te kerkimit per termin: +Chappaqua

Total: 8
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.770Z

Pak ditë pas humbjes, Hillary Clinton rishfaqet sërish |FOTO

Transmetuar më 25.11.2016 - 09:00 Pak ditë pas humbjes në zgjedhjet presidenciale të Shteteve të Bashkuara të Amerikës përballë Donald Trump, ajo u pa bë pyllin e Chappaqua, zonë ku çifti Clinton jeton. Por dy javë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.160Z

Bill Clinton kishte të dashur bionde me gjoks të bëshëm

Një libër i ri pretendon se ish- presidenti amerikan, Bill Clinton, ka pasur edhe një të dashur bionde. Shërbimi Sekret e quante atë Energizer. Kështu thuhet në librin e Ronald Kessler, që zbulon detaje nga puna e Shërbimit Sekret. Në libër theksohet se Energizer nuk e kishte problem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.154Z

Cifti Clinton do t blej shtpi 11 milion dollar

10 vjet pasi kanë lënë Shtëpinë e Bardhë, në kurriz të ngarkuar me skandalin "Lewinsky" cifti Clinton kërkon të blejë një pronë të madhe në veri të Manhattan. Hillary dhe Bill Clinton duan të blejnë një ndërtesë me vlerë 11 milionë dollarë, e cila ka p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.952Z

Rikthimi i Hillary-t: Pas humbjes nuk doja të dilja nga shtëpia

E pranoj që të vija këtu nuk ishte një gjë e lehtë për mua. Ka patur plot ditë këto javë që e vetmja gjë që doja ishte të qëndroja në shtëpi, të lexoja ndonjë libër, të merresha me qentë dhe të mos dilja fare jashtë dyerve të saj. Këto janë fjalët që ish-Sekretarja e Sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.957Z

Hilari Clinton: Jam gati të dal nga pylli dhe të ndihmoj kombin e përçarë!

Humbësja e zgjedhjeve të nëntorit, Hilari Clinton, ka vendosur të mos heshtë më. Ish- Sekretarja e Shtetit ka deklaruar se është gati të dalë nga pylli për të ndihmuar kombin e përçarë. Jam gati të dal nga pylli dhe të ndihmoj kombin e përçarë. Kështu ka deklaruar ish-kandidatja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.210Z

Clinton mbërrin në Nju Jork për të votuar

Demokratja Hillary Clinton dhe republikani Donald Trump do të përballen me gjykimin e miliona amerikanëve të cilët do të votojnë për të zgjedhur presidentin e tyre të ardhshëm, duke i dhënë kështu fund një fushate të ashpër, sondazhet e të cilës favorizojnë Clinton. Demokratja mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.211Z

SHBA, Hillary Clinton voton: Vendosni për të ardhmen e vendit

SHBA-të votojnë sot për zgjedhjen e presidentit të 45-të në histori në Shtëpinë e Bardhë. Në orën 12:00 (me tonën; 06:00 me atë lokale), janë hapur votimet e para në bregun perëndimor, duke vazhduar me pjesën tjetër të vendit. Para se të dekretohet fituesi, do të jetë e nevojs

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama