Rezultate te kerkimit per termin: +Charl

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.046Z

Princesha e Monakos pret binjake

Në Principatën e Monakos nuk pritet të lindë një fëmijë, por dy. Sipas shtypit afrikano-jugor, Princi Albert II, 56 vjeç dhe bashkëshortja e tij Charlène, 20 vjet më e re, presin binjakë. Gjithçka ka nisur pas një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.606Z

Nishani ne mbledhje me ambasadoret

brbrPresidenti i Republikes Bujar Nishani ka organizuar pritjen e pervitshme te gjithe ambasadoreve prezente te Tiranes te cilet i falenderoi per kontributin dhe vleren e bashkepunimit qe kane shfaqur gjate gjithe vitit qe lame pas Nishani ne permbledhjen e ngjarjeve vjetore permendi dhe vleresoi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.551Z

Golf McIlroy kryeson ne US Open

Rory McIlroy është në krye të turnit të parë të turneut US Open në golf, që po zhvillohet në Bethesda të Merilendit. 22-vjecari nga Irlanda e Veriut e ka mbyllur këtë fazë me 65 goditje, gjashtë nën kuot&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.822Z

Vdes ish- Mister Bota i homoseksualëve

Transmetuar më 10.08.2015 - 13:02 Ish- fituesi i Gay World (Mister Bota i homoseksualëve), humbi betejën kundër kancerit linfatik. Ai ndërroi jetë ditën e djeshme, pas një periudhe të gjatë lëngimi. Është ky fati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.102Z

VIDEO Zihet me gruan, piloti përplas avionin me lokalin ndërron jetë

Pas sherrit me bashkëshorten e tij, me qëllimin që ta vriste atë, një pilot në Afrikën e Jugut e ka përplasur avionin ku udhëtonin së bashku. Ai e ka përplasur qëllimisht avionin me një lokal, ku ndodheshin të paktën 50 persona. Ngjarja e rëndë ndodhi dje në Botswana dhe Charl Vilj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.929Z

Vajza me emrin FIFA

Prindër nga Afrika e Jugut janë duke festuar Kampionatin botëror duke u dhënë emra të pazakontë fëmijëve të tyre të porsalindur. Vajzën e kanë emëruar ‘FIFA’ (me shkronja të mëdha), sipas Federatës Botërore të Futbollit, ndërsa djalin e kanë quajtur ‘Ke Nako’, që ësht�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.924Z

Cuditë e Botërorit, vajza me emrin FIFA

JOHANESBURG-Prindër nga Afrika e Jugut janë duke festuar Kampionatin botëror duke u vendosur emra të pazakontë fëmijëve të tyre të porsalindur. Vajzën e kanë emëruar ‘FIFA’ (me shkronja të mëdha), sipas Federatës Botërore të Futbollit, ndërsa djalin e kanë quajtur &lsq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama