Rezultate te kerkimit per termin: +Charlie +Hebdo

Total: 604
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.774Z

Dorëzohet karikaturisti i Charlie Hebdo

Njeri prej karikaturistëve që i mbijetoi sulmit në redaksinë e revistën Charlie Hebdo, Renald Luzier, i njohur si Luz, ka paralajmëruar se më nuk do të karikaturojë figurën e profetit Mohamed. Shkak për këtë vendim të tij është frika e përsëritjes së sulmit që ndodhi në redaksin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.549Z

Charlie Hebdo pezullon perkohesisht punen

0 brbr brbrE perjavshmja satirike franceze Charlie Hebdo do te pezulloje per nje afat te pacaktuar publikimin e fashikullit te saj te rradhesbrbr brbrVendimi eshte marre nga pjesetaret e bordit drejtues te cilet thane se ende nuk e kane marre veten nga sulmi tragjik i tre javeve me parebrbr brbrTv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

NEKROFILIA E CHARLIE HEBDO

DORINA HOXHA Në një stinë trazirash klimaterike, ku postimet komike në rrjetet sociale shqiptare kanë në qendër ujin, tokën, qiellin, kolektorët dhe pusetat, të vetmen të vërtetë të patjetërsueshme, por të përbuzur – është në natyrën njerëzore të gjykosh dhe nënçmosh,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.147Z

Charlie Hebdo provokon serish

brbrRevista satirike Charlie Hebdo perkujton njevjetorin e sulmeve terroriste ne Paris ku humben jeten 12 vete me nje tjeter koperine provokuese Ne faqen e pare te ketij botimi shfaqet karikatura e nje personi qe personifikon Zotin me nje kallashnikov mbi shpine dhe shenimi Nje vit me pas vrasesit j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.049Z

Ne kujtim te Charlie Hebdo

Transmetuar me 08012015 - 1211 Nga Ben Blushibr br Pas lincimit te gazetes Charlie Hebdo nje gje eshte e sigurt neser Europa nuk do jete me ajo qe ishte dje Ne nje dite si kjo kur e fundmja dhe me e pamundura gje qe mund te kesh es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.947Z

Charlie Hebdo për Trump: Duhet ti besojmë butonin nuklear?

Charlie Hebdo godet sërish. Revista satirike franceze, e cila u bë më shumë e famshme pas sulmit terrorist të ISIS-it që vrau disa gazetarë të redaksisë së saj para më shumë se një viti në Paris, ka publikuar një kopertinë të dedikuar presidentit të ri amerikan. Në titullin kryeso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.478Z

Revista satirike Charlie Hebdo sulmohet me molotov

Kopertina e kontestuar Zyrat e revistës satirike franceze Charlie Hebdo në Paris u shkatërruan nga një sulm me bombë molotov mëngjesin e sotëm. Sulmi vjen një ditë pas publikimit nga resvista të emrit të profetit Muhamed si kryeredaktor i revistës, ku në kopertinën e revistës ishte v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama